Zanussi Çamaşır Makinesi Kayışı 1326721006

Zanussi Çamaşır Makinesi Kayışı 1326721006

0 yorum 0 sold. Only 100 remain
88,50TL
Vergiler Hariç: 75,00TL
Marka: Zanussi
Ürün Kodu: 1326721006
Stok Durumu: Stokta var
Görüntülenme 629 times

Teknik Özellikler

Zanussi Çamaşır Makinesi Kayışı 1326721006

Marka
Zanussi
ModelDriver Belt
Model Cod
Hutchinson Meal
Stok No
1326721006
Türü
8 PH

Marka Model No Ürün Kodu
ZanussiADV86914281135
ZanussiADVANTAGE 85914281022
ZanussiADVNTG85914281057
ZanussiADVNTG85914281105
ZanussiF705914789722
ZanussiF802V914280882
ZanussiF802V914841523
ZanussiF805914789809
ZanussiF805N914756053
ZanussiF832914791502
ZanussiF902N914756056
ZanussiFA615E914281029
ZanussiFA678E914281062
ZanussiFA722914281036
ZanussiFA8023914281023
ZanussiFA822914281006
ZanussiFA822914284100
ZanussiFA822914281003
ZanussiFA825E914281072
ZanussiFA825E914281031
ZanussiFA826914281131
ZanussiFA826HYDRO914281061
ZanussiFA826HYDRO914780906
ZanussiFA832914780217
ZanussiFA832914281005
ZanussiFA832914281002
ZanussiFA832914780223
ZanussiFA835E914281051
ZanussiFA874914281010
ZanussiFA884E914281056
ZanussiFAE625914780901
ZanussiFAE625914281041
ZanussiFAE825V914281033
ZanussiFAE825V914780920
ZanussiFE802914901400
ZanussiFE804914788600
ZanussiFJ874914779011
ZanussiFJ912V914827037
ZanussiFJS654C914788504
ZanussiFJS854914779003
ZanussiFL608914791504
ZanussiFL634914820088
ZanussiFL644M914820094
ZanussiFL708914791140
ZanussiFL708ALU914791141
ZanussiFL8020914776064
ZanussiFL808914791505
ZanussiFL822CH914789137
ZanussiFL850914780507
ZanussiFL854V914820090
ZanussiFL864VM914820092
ZanussiFL882914280828
ZanussiFL908914791143
ZanussiFL922V914780105
ZanussiFLA802W914283015
ZanussiFLD600914830045
ZanussiFLD684914820113
ZanussiFLD800914830046
ZanussiFLD806914830051
ZanussiFLD884VM914820116
ZanussiFLN507914834101
ZanussiFLN608914841509
ZanussiFLN804914834107
ZanussiFLN808914841510
ZanussiFLS604C914789506
ZanussiFLS624914776582
ZanussiFLS634914776528
ZanussiFLS674C914789572
ZanussiFLS674C914789579
ZanussiFLS674C914789597
ZanussiFLS676S914776563
ZanussiFLS702914284004
ZanussiFLS800C914280871
ZanussiFLS8020914776504
ZanussiFLS803914280879
ZanussiFLS804914770513
ZanussiFLS812C914280809
ZanussiFLS813914280883
ZanussiFLS814C914789507
ZanussiFLS821C914280866
ZanussiFLS822CH914789509
ZanussiFLS823C914280820
ZanussiFLS824C914789508
ZanussiFLS826C914280867
ZanussiFLS852C914284000
ZanussiFLS862C914284001
ZanussiFLS868C914280865
ZanussiFLS872V914776560
ZanussiFLS873C914280846
ZanussiFLS874C914780544
ZanussiFLS874CN914756023
ZanussiFLS874CN914756020
ZanussiFLS876C914789600
ZanussiFLS876S914776564
ZanussiFLS879C914280849
ZanussiFLS883914280853
ZanussiFLS896V914770511
ZanussiFLS985QAL914789612
ZanussiFV825N914756200
ZanussiFV832914792044
ZanussiFV850N914756221
ZanussiT613913761191
ZanussiT633913200881
ZanussiT703V913760381
ZanussiT732913202371
ZanussiT803913761041
ZanussiT803V913208521
ZanussiT803V-1913200741
ZanussiT822913200671
ZanussiT823V913761381
ZanussiT824V913200361
ZanussiT834V913200791
ZanussiT835V913202921
ZanussiT845V913202891
ZanussiT913V913761221
ZanussiTA833V913100131
ZanussiTA850913100981
ZanussiTE829V913202491
ZanussiTE855V913204351
ZanussiTE962V913202331
ZanussiTL604913760151
ZanussiTL653C913727421
ZanussiTL693913728441
ZanussiTL706V913760171
ZanussiTL762C913724391
ZanussiTL773C913726781
ZanussiTL803V999999938
ZanussiTL806V913760191
ZanussiTL852C999999921
ZanussiTL853C999999928
ZanussiTL863V913722391
ZanussiTL873V913724891
ZanussiTL882C913730001
ZanussiTL883CV999999932
ZanussiTL884913727341
ZanussiTL885V913727331
ZanussiTL892913728451
ZanussiTL893V913725991
ZanussiTL895V913724191
ZanussiTL896V913727911
ZanussiTL972C913726251
ZanussiTLADV805913202951
ZanussiTLS693C913729031
ZanussiTLS892V913729001
ZanussiTS653913200891
ZanussiTS853V913200921
ZanussiW802914600517
ZanussiW802914600510
ZanussiWBU910914634529
ZanussiZ850JS914777081
ZanussiZ8821 SUPERINOX914827035
ZanussiZI92.82914870010
ZanussiZKU100914634540
ZanussiZTD900W914679001
ZanussiZWD381914901406
ZanussiZWD586914901600
ZanussiZWD785914902600
ZanussiZWF360914281067
ZanussiZWF365914285106
ZanussiZWF365914285203
ZanussiZWF380914281120
ZanussiZWF382914281078
ZanussiZWF384914281123
ZanussiZWF385914905405
ZanussiZWF386914285107
ZanussiZWF386914285204
ZanussiZWF5185914905402
ZanussiZWF560914282107
ZanussiZWF580914520257
ZanussiZWF684914282119
ZanussiZWF826914520211
ZanussiZWG385914904428
ZanussiZWG385914285101
ZanussiZWG385A914791273
ZanussiZWG585914286151
ZanussiZWG685914904464
ZanussiZWI285914880104
ZanussiZWM270914789800
ZanussiZWM281914789801
ZanussiZWN286913101011
ZanussiZWN286913101081
ZanussiZWO585914902004
ZanussiZWP580913101231
ZanussiZWP580913213091
ZanussiZWQ260913215421
ZanussiZWQ360913213101
ZanussiZWQ360913215411
ZanussiZWQ380913215451
ZanussiZWQ380913215651
ZanussiZWQ385913215441
ZanussiZWQ598913216231
ZanussiZWR270913209501
ZanussiZWR275913209521
ZanussiZWR290913209761
ZanussiZWS382914901800
ZanussiZWS587914902205
ZanussiZWS787914902304
ZanussiZWS830914756559
ZanussiZWT260913205621
ZanussiZWT260913209301
ZanussiZWT270913209771
ZanussiZWT6021913214471
ZanussiZWT7121913212871
ZanussiZWT8121913214481
ZanussiZWU280914789803
ZanussiADV86914281081
ZanussiADVANTAGE800914280876
ZanussiADVNTG85914281022
ZanussiF702914280884
ZanussiF802914834118
ZanussiF802V914789737
ZanussiF805914789723
ZanussiF805914789769
ZanussiF805N914756060
ZanussiF902914841532
ZanussiFA615E914281034
ZanussiFA678E914281132
ZanussiFA722914780209
ZanussiFA8023914281139
ZanussiFA821914281008
ZanussiFA822914780277
ZanussiFA822914780216
ZanussiFA822914780269
ZanussiFA825E914281035
ZanussiFA826914281009
ZanussiFA826HYDRO914780922
ZanussiFA826HYDRO914281104
ZanussiFA831E914281054
ZanussiFA832914281040
ZanussiFA832914780278
ZanussiFA832914281007
ZanussiFA832914780270
ZanussiFA868914281004
ZanussiFA878E914281063
ZanussiFA889914281019
ZanussiFAE625914281032
ZanussiFAE825V914281042
ZanussiFAE825V914780902
ZanussiFBU810914789773
ZanussiFE802914901404
ZanussiFI873914870030
ZanussiFJ902V914827036
ZanussiFJ934V914777080
ZanussiFJS674C914788508
ZanussiFJS874914779011
ZanussiFL608914792007
ZanussiFL644914820089
ZanussiFL708914791139
ZanussiFL708ALU914791374
ZanussiFL708ALU914791241
ZanussiFL804914789720
ZanussiFL808914791510
ZanussiFL850914780506
ZanussiFL853914740031
ZanussiFL864V914820091
ZanussiFL872C914284002
ZanussiFL889914515044
ZanussiFL908914791142
ZanussiFLA801W914283009
ZanussiFLC844914770227
ZanussiFLD606914830050
ZanussiFLD684M914820114
ZanussiFLD800M914830047
ZanussiFLD884V914820115
ZanussiFLI803914870027
ZanussiFLN607914834102
ZanussiFLN660914834105
ZanussiFLN807914834103
ZanussiFLN860914834106
ZanussiFLS604C914789528
ZanussiFLS624C914789552
ZanussiFLS674914776559
ZanussiFLS674C914789609
ZanussiFLS674C914789598
ZanussiFLS674C914789599
ZanussiFLS696914770510
ZanussiFLS772C914280878
ZanussiFLS802914770512
ZanussiFLS802C914280808
ZanussiFLS803914280877
ZanussiFLS804X914770518
ZanussiFLS812V914280810
ZanussiFLS814C914789529
ZanussiFLS814V9142808
ZanussiFLS822C914280868
ZanussiFLS823C914280807
ZanussiFLS823V914280839
ZanussiFLS824CN914756006
ZanussiFLS832C914280838
ZanussiFLS852V914776529
ZanussiFLS863C914280847
ZanussiFLS872C914284002
ZanussiFLS873C914280844
ZanussiFLS873V914280840
ZanussiFLS874C914789602
ZanussiFLS874CN914756014
ZanussiFLS874V914280850
ZanussiFLS876C914789601
ZanussiFLS879C914280848
ZanussiFLS879C914280852
ZanussiFLS883W914283001
ZanussiFLS896V914770519
ZanussiFLS985QW914789611
ZanussiFV825N914756237
ZanussiFV832914792010
ZanussiFV850N914756227
ZanussiT623913761201
ZanussiT643913761971
ZanussiT703V913760382
ZanussiT733V913200901
ZanussiT803V913761031
ZanussiT803V913204651
ZanussiT813V913761211
ZanussiT823V913200401
ZanussiT824V913202111
ZanussiT833V913200911
ZanussiT834V913761751
ZanussiT843V913761961
ZanussiT845V913209261
ZanussiT923V913761391
ZanussiTA833V913100021
ZanussiTA850913100571
ZanussiTE855V913202801
ZanussiTE862V913202361
ZanussiTL603913727361
ZanussiTL624913728771
ZanussiTL682913727351
ZanussiTL703913760161
ZanussiTL753C913724381
ZanussiTL763V913724221
ZanussiTL782C913726771
ZanussiTL804913760181
ZanussiTL842C913724231
ZanussiTL853913725861
ZanussiTL862C913726881
ZanussiTL870C913726531
ZanussiTL874V913725881
ZanussiTL882V913722401
ZanussiTL883V913726731
ZanussiTL884C913728101
ZanussiTL890913728071
ZanussiTL892V913724901
ZanussiTL893V913728461
ZanussiTL896V913726761
ZanussiTL897V913728751
ZanussiTLADV800999999943
ZanussiTLS683C913728971
ZanussiTLS792V913729301
ZanussiTLS992V913729501
ZanussiTS762913202381
ZanussiW802914600514
ZanussiW802914600520
ZanussiW902914634526
ZanussiWD802914600507
ZanussiZ8820 S.INOX914827034
ZanussiZI92.82914870019
ZanussiZKF100914634539
ZanussiZTD900B914679002
ZanussiZTI823914880028
ZanussiZWD585914902503
ZanussiZWD685914902501
ZanussiZWF360914281119
ZanussiZWF365914282117
ZanussiZWF365914282104
ZanussiZWF380914281068
ZanussiZWF380-60000039FOXTR914780732
ZanussiZWF382914281122
ZanussiZWF384914281079
ZanussiZWF385914282105
ZanussiZWF386914281124
ZanussiZWF388914281116
ZanussiZWF550914282132
ZanussiZWF580914282108
ZanussiZWF682914282116
ZanussiZWF685914282118
ZanussiZWG380914286150
ZanussiZWG385914791272
ZanussiZWG385914285202
ZanussiZWG390914791205
ZanussiZWG5850P914900275
ZanussiZWH5855P914900277
ZanussiZWI285914880123
ZanussiZWM280914789798
ZanussiZWN286913100611
ZanussiZWN286913101151
ZanussiZWO384914901004
ZanussiZWO685914902002
ZanussiZWP580913212441
ZanussiZWQ260913214361
ZanussiZWQ270913215431
ZanussiZWQ360913214441
ZanussiZWQ360913212431
ZanussiZWQ380913212771
ZanussiZWQ380913214451
ZanussiZWQ598913216321
ZanussiZWR270913206501
ZanussiZWR275913206571
ZanussiZWR290913205711
ZanussiZWR380913205601
ZanussiZWS382914901803
ZanussiZWS687914902202
ZanussiZWS820914756234
ZanussiZWT260913208001
ZanussiZWT260913206621
ZanussiZWT270913205721
ZanussiZWT6020913212851
ZanussiZWT7120913212861
ZanussiZWT8120913212881
ZanussiZWT9120913212891
ZanussiZWY180913101223
 Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " E-Nr No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar