ÜRÜN İADE : 

* Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen 14 gün içinde koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. 

* Kapı Kilitlerinde paketi açılmış veya soket girilmiş ürünlerin iadesi bulunmamaktadır.

* Dijital Termostat ürünlerinde iade hiçbir koşulda bulunmamaktadır.

* Ürün iadelerinde ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

* Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yırtılma, bant-etiket, kullanılma, kutu içeriğinde eksik vb. problemler varsa iade ve değişim kabul edilmez. Ürün iade ve değişim durumunda kargo bedeli müşteriye aittir.

* İade süreci, ürünün iade koşullarına uygun olup olmadığı tespit edildikten sonra başlar.

* İadenizin hesabınıza yansıması ödeme şeklinize göre değişiklik gösterir. Ödeme kredi kartıyla yapılmışsa ürün iadesi onaylandığında işlemin iptali için bankaya talimat verilir ve banka geri ödeme sürecini başlatır. Havale ve EFT ile ödemelerde ise tutar banka hesap numaranıza yatırılır. Ürün iade durumunda para iadesi yapılırken kargo bedeli düşülür.

* Elektronik Kart ürünlerde iade ve değişim söz konusu değildir.

* Tek kullanımlık ürünler, varsa koruma bandı çıkarılmış ürünler, pres baskı ambalajlı ürünler, Elektronik Malzemeler, kısacası soket giren gibi sarf malzemeleri gibi bazı özel ürünlerde iade kabul edilmez. Bu ürünlerin iadesi ancak ürünün ambalajının hiç açılmamış, kullanılmamış, bozulmamış olması şartına bağlıdır.

* İade etmek istediğiniz ürünleri kargoda oluşabilecek hasarlara karşı korumak için uygun pakette göndermelisiniz. Aksi halde kargoda meydana gelen hasarlardan dolayı firmamız sorumlu olmayacaktır.

* Kargoda meydana gelebilecek hasarlarda firmamız olumsuz etkilenmemek için; Siparişinizi teslim almadan önce mutlaka gerekli kontrolü sağlayınız ve gerekirse kargo için tutanak tutturunuz.

GARANTİ ŞARTLARI

* Sitede satışa sunulan ürünler sadece Ekovat ( Kompresör ) ürünlerinde ithalatçı firmaların ya da yetkili servislerin garantisi altındadır.

* Bazı ürünlerde ise bu süre 1 yılın altında olabilir. Bu ürünleri ürün detaylarından ya da firmamızdan öğrenebilirsiniz.

* Bazı durumlarda ürün garanti dışı kalabilir. Bunlar kullanıcı kusurundan kaynaklanan hatalardır. (düşme, kırılma, yanma, yüksek voltaj, dikkatsiz kullanım, yetkisiz tamir vb. gibi)

* Elektrik ile ilgili; soket girişli olan ürünlerin garanti kapsamında olmamaktadır.

DİĞER HÜKÜMLER :

* Sistem hatalarından dolayı meydana gelecek fiyat hatalarından satıcı sorumlu değildir.

* Taraflar bu sözleşmeyi kabul etmiş olur.

* İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın (Müşteri) veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.