Teknik Özellikler

Zanussi Çamaşır Makinesi Kayışı 5PJE 1200

Marka
Zanussi
ModelDriver Belt
Özellik
5PJE 1200
Stok No
132353100
Türü
Orjinal / Poly.v Hutchinson

Marka Model Ürün Kodu
Zanussi168001323531002
ZanussiBONUX1323531002
ZanussiBRILJANT1323531002
ZanussiEWD10571323531002
ZanussiF14061323531002
ZanussiF14071323531002
ZanussiF14151323531002
ZanussiF14251323531002
ZanussiF14261323531002
ZanussiF14271323531002
ZanussiF14461323531002
ZanussiF14471323531002
ZanussiF16261323531002
ZanussiFD14161323531002
ZanussiFD16161323531002
ZanussiFD16261323531002
ZanussiFJ10021323531002
ZanussiFJ1003H1323531002
ZanussiFJ1023A1323531002
ZanussiFJ10331323531002
ZanussiFJ1033SW1323531002
ZanussiFJ10401323531002
ZanussiFJ1206H1323531002
ZanussiFJ12141323531002
ZanussiFJ12241323531002
ZanussiFJ1224W1323531002
ZanussiFJ1354S1323531002
ZanussiFJ1404V1323531002
ZanussiFJ1406H1323531002
ZanussiFJ1454W1323531002
ZanussiFJ1506E1323531002
ZanussiFJD12661323531002
ZanussiFJD1466S1323531002
ZanussiFJD1466W1323531002
ZanussiFJD1666W1323531002
ZanussiFJE1404G1323531002
ZanussiFJE14061323531002
ZanussiFJE14361323531002
ZanussiFJE16051323531002
ZanussiFJE16351323531002
ZanussiFJE16361323531002
ZanussiFJS14041323531002
ZanussiFJS1416H1323531002
ZanussiFJS1425W1323531002
ZanussiFJS14761323531002
ZanussiFJS1476H1323531002
ZanussiFJS14861323531002
ZanussiFJS1486X1323531002
ZanussiFJS14961323531002
ZanussiFJS1497W1323531002
ZanussiFL10001323531002
ZanussiFL10021323531002
ZanussiFL10251323531002
ZanussiFL10301323531002
ZanussiFL10321323531002
ZanussiFL1032SW1323531002
ZanussiFL121323531002
ZanussiFL12001323531002
ZanussiFL1222C1323531002
ZanussiFL12341323531002
ZanussiFL12INPUT1323531002
ZanussiFL14001323531002
ZanussiFL1400B1323531002
ZanussiFL151323531002
ZanussiFL15INPUT1323531002
ZanussiFL16001323531002
ZanussiFL16011323531002
ZanussiIZ16S1323531002
ZanussiLINCOLN1323531002
ZanussiTE10001323531002
ZanussiTJ1274H1323531002
ZanussiTJ1284H1323531002
ZanussiTJ903V1323531002
ZanussiTL08531323531002
ZanussiTL12741323531002
ZanussiVF24581323531002
ZanussiWDJ15071323531002
ZanussiWDT10701323531002
ZanussiWDT10721323531002
ZanussiWDT1074H1323531002
ZanussiWDT1096H1323531002
ZanussiWDT11941323531002
ZanussiWDT12751323531002
ZanussiWDT1275B1323531002
ZanussiWJE13001323531002
ZanussiWJE1407G1323531002
ZanussiWJS1465W1323531002
ZanussiWJS1665W1323531002
ZanussiWTJ1173V1323531002
ZanussiWTJ1384V1323531002
ZanussiZAFFIRO II1323531002
ZanussiZAFFIRO141323531002
ZanussiZAFFIRO14001323531002
ZanussiZE141323531002
ZanussiZF10001323531002
ZanussiZF1000JX1323531002
ZanussiZF1000PX1323531002
ZanussiZF1002C1323531002
ZanussiZF1012C1323531002
ZanussiZF1027 VELOCE1323531002
ZanussiZF1027VELOCE1323531002
ZanussiZF1028 ROBUSTA1323531002
ZanussiZF1028ROBUSTA1323531002
ZanussiZF1029 FORTE1323531002
ZanussiZF10401323531002
ZanussiZF1040/A1323531002
ZanussiZF1042JET1323531002
ZanussiZF10441323531002
ZanussiZF1044WS1323531002
ZanussiZF1045CJ1323531002
ZanussiZF1045J1323531002
ZanussiZF1045SJ1323531002
ZanussiZF11001323531002
ZanussiZF1100JET1323531002
ZanussiZF1100PX1323531002
ZanussiZF1105J1323531002
ZanussiZF1105JET1323531002
ZanussiZF1210C1323531002
ZanussiZF1212C1323531002
ZanussiZF12401323531002
ZanussiZF1240/A1323531002
ZanussiZF1242J1323531002
ZanussiZF1242JET1323531002
ZanussiZF12451323531002
ZanussiZF1245CJ1323531002
ZanussiZF1246J1323531002
ZanussiZF1246SJ1323531002
ZanussiZF12501323531002
ZanussiZF1252JET1323531002
ZanussiZF1442JET1323531002
ZanussiZF1446J1323531002
ZanussiZF1446SJ1323531002
ZanussiZF1452JET1323531002
ZanussiZWD1050TURBO1323531002
ZanussiZWD1052T1323531002
ZanussiZWD1052TURBO1323531002
ZanussiZWD1100 T.D.1323531002
ZanussiZWD1243JT1323531002
ZanussiZWD1254TURBJ1323531002
ZanussiZWD1263JT1323531002
ZanussiZWD14270W11323531002
ZanussiZWD14601323531002
ZanussiZWD1472S1323531002
ZanussiZWD1472W1323531002
ZanussiZWD16270W11323531002
ZanussiZWF12070W11323531002
ZanussiZWF1211W1323531002
ZanussiZWF14001323531002
ZanussiZWF14069W1323531002
ZanussiZWF14070G11323531002
ZanussiZWF14070W11323531002
ZanussiZWF14101323531002
ZanussiZWF14201323531002
ZanussiZWF14211323531002
ZanussiZWF14381323531002
ZanussiZWF14401323531002
ZanussiZWF1521W1323531002
ZanussiZWF16001323531002
ZanussiZWF16070W11323531002
ZanussiZWF16201323531002
ZanussiZWF16211323531002
ZanussiZWF31451323531002
ZanussiZWG31201323531002
ZanussiZWG31211323531002
ZanussiZWG31221323531002
ZanussiZWG31251323531002
ZanussiZWG31261323531002
ZanussiZWG31281323531002
ZanussiZWG31291323531002
ZanussiZWG31421323531002
ZanussiZWG31431323531002
ZanussiZWG31441323531002
ZanussiZWG31451323531002
ZanussiZWG31621323531002
ZanussiZWG31631323531002
ZanussiZWG31641323531002
ZanussiZWG31651323531002
ZanussiZWG51241323531002
ZanussiZWG51251323531002
ZanussiZWG51361323531002
ZanussiZWG51401323531002
ZanussiZWG51411323531002
ZanussiZWG51451323531002
ZanussiZWG51461323531002
ZanussiZWG51561323531002
ZanussiZWG51601323531002
ZanussiZWG51611323531002
ZanussiZWG51651323531002
ZanussiZWG52491323531002
ZanussiZWG61201323531002
ZanussiZWG61221323531002
ZanussiZWG6125V1323531002
ZanussiZWG61411323531002
ZanussiZWG61441323531002
ZanussiZWG61451323531002
ZanussiZWG61611323531002
ZanussiZWG61651323531002


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " E-Nr No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

120,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

120,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..