Zanussi Çamaşır Makinesi Kapı Kilidi 1240349017 Kaliteli

Teknik Özellikler

Zanussi Çamaşır Makinesi Kapı Kilidi 1240349017 Kaliteli

Marka
Zanussi
ModelWashing Machine Electric Lock
Soket Sayısı
3
Soket Sırası
6-5-4-3-2
Stok No
1240349017

Önemli Bilgi : Lütfen cihazınızın aşağıda belirtilen modellere uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Cihazınızın Model numaranısı bulamazsanız bizimle iletişime geçiniz.


Marka Model No Ürün Kodu
Zanussi555X914776043
Zanussi60914820030
ZanussiBONUX914791330
ZanussiBONUX914791323
ZanussiCMF311914010016
ZanussiF1000914850108
ZanussiF1001V914789738
ZanussiF1002V914841524
ZanussiF1002V914834115
ZanussiF1002V914841537
ZanussiF1005914841530
ZanussiF1005914789716
ZanussiF1005914789740
ZanussiF1006914789741
ZanussiF1032914791503
ZanussiF1045W914792004
ZanussiF1046914520001
ZanussiF1046914780804
ZanussiF1046914780775
ZanussiF1201V914789739
ZanussiF1202V914841538
ZanussiF1202V914841533
ZanussiF1205914841531
ZanussiF1205914789742
ZanussiF1205914789717
ZanussiF1206914789743
ZanussiF1207914841539
ZanussiF1214914780716
ZanussiF1215914780709
ZanussiF1215914780820
ZanussiF1232914791508
ZanussiF1245W914792005
ZanussiF1246914780776
ZanussiF1246914520002
ZanussiF1246914780805
ZanussiF1406914780594
ZanussiF1406914780595
ZanussiF1407914841540
ZanussiF1415914780821
ZanussiF1415914780710
ZanussiF1446914791379
ZanussiF1446914791315
ZanussiF1446914521008
ZanussiF1646914521012
ZanussiF423914780205
ZanussiF423914780257
ZanussiF503914789747
ZanussiF505914789736
ZanussiF505N914756054
ZanussiF505N914756052
ZanussiF505N914756059
ZanussiF605914789721
ZanussiF655G914850104
ZanussiF655G914850109
ZanussiF655G914850105
ZanussiF705914789722
ZanussiF802914834118
ZanussiF802V914789737
ZanussiF802V914841523
ZanussiF803914789026
ZanussiF805914789723
ZanussiF805914789769
ZanussiF805914789809
ZanussiF805N914756060
ZanussiF805N914756053
ZanussiF832914791502
ZanussiF855G914801006
ZanussiF855G914850106
ZanussiF902914841532
ZanussiF902N914756056
ZanussiFA1005914211005
ZanussiFA1021914211008
ZanussiFA1023914780271
ZanussiFA1023914780218
ZanussiFA1023914211006
ZanussiFA1023914780279
ZanussiFA1026HYDR914780907
ZanussiFA1026HYDR914780923
ZanussiFA1032914780224
ZanussiFA1032914211004
ZanussiFA1032914780280
ZanussiFA1032914780219
ZanussiFA1032914211003
ZanussiFA1032914211017
ZanussiFA1032914780272
ZanussiFA1032914211007
ZanussiFA1074914211009
ZanussiFA4012914241003
ZanussiFA4022914241004
ZanussiFA422914780220
ZanussiFA422914241002
ZanussiFA5023914251008
ZanussiFA522914780221
ZanussiFA522914251009
ZanussiFA522914251005
ZanussiFA522914251003
ZanussiFA522914251006
ZanussiFA522914780206
ZanussiFA523914780207
ZanussiFA523914251007
ZanussiFA568914251004
ZanussiFA621914261005
ZanussiFA622914261004
ZanussiFA622914261009
ZanussiFA622914780208
ZanussiFA623914780222
ZanussiFA623914261008
ZanussiFA623914261007
ZanussiFA624VARIO914780255
ZanussiFA624VARIO914780250
ZanussiFA626914261010
ZanussiFA674914261003
ZanussiFA722914780209
ZanussiFA821914281008
ZanussiFA822914281006
ZanussiFA822914780269
ZanussiFA822914780277
ZanussiFA822914780216
ZanussiFA822914281003
ZanussiFA826914281009
ZanussiFA826HYDRO914780922
ZanussiFA826HYDRO914780906
ZanussiFA832914281005
ZanussiFA832914281007
ZanussiFA832914281002
ZanussiFA832914780223
ZanussiFA832914780270
ZanussiFA832914780278
ZanussiFA832914780217
ZanussiFA868914281004
ZanussiFA874914281010
ZanussiFA932914211010
ZanussiFAE1025V914780903
ZanussiFAE1025V914780905
ZanussiFAE1025V914780921
ZanussiFAE1025V914780927
ZanussiFAE1025V914780900
ZanussiFAE1226914780822
ZanussiFAE625914780901
ZanussiFAE825V914780920
ZanussiFAE825V914780902
ZanussiFBU510914789772
ZanussiFBU810914789773
ZanussiFC1100914010005
ZanussiFC1100914010014
ZanussiFC1200W914010022
ZanussiFCS1020C914010310
ZanussiFCS1020C914904013
ZanussiFCS1114C SP914010036
ZanussiFCS1320C914010310
ZanussiFCS622C914010213
ZanussiFCS720C914010222
ZanussiFCS725C914904017
ZanussiFCS800C914010219
ZanussiFCS800C914010215
ZanussiFCS822C914010202
ZanussiFCS822C914010204
ZanussiFCS825C914904022
ZanussiFCS872C914010217
ZanussiFCS872C914010218
ZanussiFCS872C914010211
ZanussiFCS872C914010208
ZanussiFCS872C914010207
ZanussiFCS872C914010209
ZanussiFCS872C914010206
ZanussiFCS920C914904000
ZanussiFCS920C914010314
ZanussiFE1002914901401
ZanussiFE1002914901405
ZanussiFE1200914510604
ZanussiFE802914901404
ZanussiFE802914901400
ZanussiFI1073914870031
ZanussiFI1203914880022
ZanussiFI873914870030
ZanussiFJ1005N914759012
ZanussiFJ1104914787017
ZanussiFJ1204914787018
ZanussiFJ1206914787019
ZanussiFJ1506E914777901
ZanussiFJ874914779011
ZanussiFJ903CV914788002
ZanussiFJ905N914759014
ZanussiFJD1084HV914827039
ZanussiFJI1296914887009
ZanussiFJS1004C914788505
ZanussiFJS1004C914788503
ZanussiFJS1072HV914779014
ZanussiFJS1074C914788513
ZanussiFJS1074C914788511
ZanussiFJS1084914797505
ZanussiFJS1084914797509
ZanussiFJS1084C914787522
ZanussiFJS1084X914797506
ZanussiFJS1086N914750042
ZanussiFJS1094914798000
ZanussiFJS1097NW914750038
ZanussiFJS1097NW914759002
ZanussiFJS1114C914787503
ZanussiFJS1114C914788500
ZanussiFJS1174C914787509
ZanussiFJS1184914787526
ZanussiFJS1197W914788514
ZanussiFJS1214C914788502
ZanussiFJS1214C914787504
ZanussiFJS1216C914787505
ZanussiFJS1216C914788501
ZanussiFJS1274C914787510
ZanussiFJS1276C914787511
ZanussiFJS1282V914859007
ZanussiFJS1284914787527
ZanussiFJS1286914787528
ZanussiFJS1286X914797507
ZanussiFJS1296914798001
ZanussiFJS1397W914787518
ZanussiFJS1486914787530
ZanussiFJS1486X914797508
ZanussiFJS1496914798002
ZanussiFJS1597W914787524
ZanussiFJS654C914788504
ZanussiFJS674C914788508
ZanussiFJS854914779003
ZanussiFJS874914779011
ZanussiFJS904C914788507
ZanussiFJS904CV914788507
ZanussiFJS972CV914788512
ZanussiFJS974N914759003
ZanussiFJS974N914750037
ZanussiFL1000914799519
ZanussiFL1000914799518
ZanussiFL1008914791506
ZanussiFL1008914791255
ZanussiFL1014V1914820111
ZanussiFL1015914791251
ZanussiFL1018914791249
ZanussiFL1020914770223
ZanussiFL1022CH914780140
ZanussiFL1040H914774002
ZanussiFL12914799902
ZanussiFL12914799905
ZanussiFL1200914799506
ZanussiFL1200914799503
ZanussiFL1200914799512
ZanussiFL1200914799501
ZanussiFL1200914799510
ZanussiFL1222CH914780141
ZanussiFL1231914791242
ZanussiFL1260H914774003
ZanussiFL12INPUT914799914
ZanussiFL12INPUT914799906
ZanussiFL12INPUT914810500
ZanussiFL12INPUT914799911
ZanussiFL12INPUT914799913
ZanussiFL12INPUT914799904
ZanussiFL12INPUT914799908
ZanussiFL12INPUT914799907
ZanussiFL1400914799520
ZanussiFL1400914799521
ZanussiFL1400B914799521
ZanussiFL15914799903
ZanussiFL15INPUT914799900
ZanussiFL15INPUT914799909
ZanussiFL15INPUT914799916
ZanussiFL15INPUT914799910
ZanussiFL15INPUT914799912
ZanussiFL1600914799507
ZanussiFL1600914799502
ZanussiFL1600914799513
ZanussiFL401C914789056
ZanussiFL402C914789158
ZanussiFL411C914789074
ZanussiFL411CN914754005
ZanussiFL412914776083
ZanussiFL434914820086
ZanussiFL434914820105
ZanussiFL444914820087
ZanussiFL444914820103
ZanussiFL444M914820104
ZanussiFL444M914820093
ZanussiFL502914776047
ZanussiFL502914789719
ZanussiFL522C914789075
ZanussiFL522CN914754004
ZanussiFL543NC914754018
ZanussiFL544N914740089
ZanussiFL552914776072
ZanussiFL552914776096
ZanussiFL553914776084
ZanussiFL601C914789058
ZanussiFL602914776048
ZanussiFL608914792007
ZanussiFL608914791504
ZanussiFL622914776044
ZanussiFL622C914789087
ZanussiFL632C914789076
ZanussiFL634914820088
ZanussiFL644914820089
ZanussiFL644M914820094
ZanussiFL702J914778011
ZanussiFL722NN914760200
ZanussiFL802914776033
ZanussiFL8020914776064
ZanussiFL804914789720
ZanussiFL808914791505
ZanussiFL808914791510
ZanussiFL813C914789060
ZanussiFL822C914789061
ZanussiFL822C914789088
ZanussiFL822C914789062
ZanussiFL822CH914789137
ZanussiFL824C914780109
ZanussiFL826914780081
ZanussiFL854V914820090
ZanussiFL864V914820091
ZanussiFL864VM914820092
ZanussiFL9040H914774000
ZanussiFLC512914770237
ZanussiFLC512914770226
ZanussiFLC844914770227
ZanussiFLD1000914830048
ZanussiFLD1006914841000
ZanussiFLD1200914830049
ZanussiFLD1206914841001
ZanussiFLD484914820112
ZanussiFLD600914830045
ZanussiFLD606914830050
ZanussiFLD684914820113
ZanussiFLD684M914820114
ZanussiFLD800914830046
ZanussiFLD800M914830047
ZanussiFLD806914830051
ZanussiFLD884V914820115
ZanussiFLD884V914820119
ZanussiFLD884VM914820116
ZanussiFLD884VM914820120
ZanussiFLF1022914789631
ZanussiFLF1212914780554
ZanussiFLF1214914780555
ZanussiFLF1242914789630
ZanussiFLI1003914870028
ZanussiFLI803914870027
ZanussiFLI803914870024
ZanussiFLN1007914834104
ZanussiFLN1008914841511
ZanussiFLN1021914834109
ZanussiFLN1060914834108
ZanussiFLN1074914834110
ZanussiFLN507914834101
ZanussiFLN607914834102
ZanussiFLN608914841509
ZanussiFLN660914834105
ZanussiFLN804914834107
ZanussiFLN807914834103
ZanussiFLN808914841510
ZanussiFLN860914834106
ZanussiFLS1002V914776530
ZanussiFLS1002V914789677
ZanussiFLS1012C914789556
ZanussiFLS1014C914789531
ZanussiFLS1021HC914780586
ZanussiFLS1022914776538
ZanussiFLS1022914780511
ZanussiFLS1022CH914789510
ZanussiFLS1022CH914780511
ZanussiFLS1024C914789532
ZanussiFLS1040914776506
ZanussiFLS1040H914775501
ZanussiFLS1042914776543
ZanussiFLS1054C914789582
ZanussiFLS1064C914789584
ZanussiFLS1072914789697
ZanussiFLS1072C914789581
ZanussiFLS1072CH914789656
ZanussiFLS1072CH914789555
ZanussiFLS1072CH914789682
ZanussiFLS1074914776536
ZanussiFLS1074C914789583
ZanussiFLS1074HC914780585
ZanussiFLS1076C914789606
ZanussiFLS1076S914776565
ZanussiFLS1082914789627
ZanussiFLS1084914780558
ZanussiFLS1084914780550
ZanussiFLS1084914780575
ZanussiFLS1086914780553
ZanussiFLS1092914789707
ZanussiFLS1092914789669
ZanussiFLS1204914789735
ZanussiFLS1212C914780526
ZanussiFLS1214C914780500
ZanussiFLS1214C914780525
ZanussiFLS1214C914789514
ZanussiFLS1222914780512
ZanussiFLS1222CH914780512
ZanussiFLS1222CH914789511
ZanussiFLS1224C914789515
ZanussiFLS1224C914780501
ZanussiFLS1254C914780534
ZanussiFLS1260914776507
ZanussiFLS1260H914775502
ZanussiFLS1272CH914780524
ZanussiFLS1274C914780535
ZanussiFLS1276914776561
ZanussiFLS1276914776537
ZanussiFLS1276914776589
ZanussiFLS1284914780559
ZanussiFLS1284914780576
ZanussiFLS1284914780551
ZanussiFLS1286914780552
ZanussiFLS1292914780587
ZanussiFLS1292914789708
ZanussiFLS1404914776513
ZanussiFLS1424914776519
ZanussiFLS1474914770506
ZanussiFLS1484914780583
ZanussiFLS1486914780577
ZanussiFLS1486914780564
ZanussiFLS414CN914756004
ZanussiFLS434914776527
ZanussiFLS472914776550
ZanussiFLS472C914789566
ZanussiFLS474914776594
ZanussiFLS474914776558
ZanussiFLS474CN914756019
ZanussiFLS474CN914756021
ZanussiFLS522CN914756005
ZanussiFLS554C914789513
ZanussiFLS572914776562
ZanussiFLS572914776551
ZanussiFLS572C914789596
ZanussiFLS572C914789595
ZanussiFLS572CN914756017
ZanussiFLS572CN914756018
ZanussiFLS572CN914756022
ZanussiFLS574914776552
ZanussiFLS574C914789567
ZanussiFLS574N914744012
ZanussiFLS574NC914756011
ZanussiFLS604C914789506
ZanussiFLS604C914789528
ZanussiFLS624914776582
ZanussiFLS624C914789552
ZanussiFLS634914776528
ZanussiFLS674914776559
ZanussiFLS674C914789598
ZanussiFLS674C914789599
ZanussiFLS674C914789579
ZanussiFLS674C914789609
ZanussiFLS674C914789572
ZanussiFLS674C914789597
ZanussiFLS676S914776563
ZanussiFLS696914770510
ZanussiFLS802914770512
ZanussiFLS8020914776504
ZanussiFLS804914770513
ZanussiFLS804X914770518
ZanussiFLS814C914789507
ZanussiFLS814C914789529
ZanussiFLS822CH914789509
 Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.




İade Koşulu Nasıl Olur ?


  • Ürünlerimiz kapalı ambalajında gönderilmiş olup ; sıfır ürün gönderilmektedir. 
  • Ürünlerimiz test edilip gönderilmektedir.
  • Ürüne soket girilmemesi ve zarar verilmemesi gerekmektedir.
  • Yukarıda saydığımız hususlara dikkat ederek özen gösterilmesini beklemekteyiz.
  • Elektriksel aksam olduğundan soket kısmında çizgi varsa iade işlemi olmaz.
  • İade koşulunda kargo ücreti alıcı kişiye aittir.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar