Miele Çamaşır Makinesi Kayışı 5PJ 1320

Teknik Özellikler

Miele Çamaşır Makinesi Kayışı 5PJ 1320

Marka
Miele
ModelDriver Belt
Özellik
5 PJ 1320 ELAST
Stok No
5034730
Türü
Orjinal

Marka Model Ürün Kodu
MieleBRILLANT5034730
MieleW1405034730
MieleW1415034730
MieleW1425034730
MieleW1435034730
MieleW1445034730
MieleW1455034730
MieleW145S5034730
MieleW1465034730
MieleW1475034730
MieleW1485034730
MieleW1495034730
MieleW1505034730
MieleW1515034730
MieleW15115034730
MieleW15125034730
MieleW15135034730
MieleW15145034730
MieleW15155034730
MieleW15225034730
MieleW15235034730
MieleW1535034730
MieleW15345034730
MieleW1555034730
MieleW1605034730
MieleW1615034730
MieleW16115034730
MieleW16125034730
MieleW16135034730
MieleW16145034730
MieleW16155034730
MieleW16165034730
MieleW1625034730
MieleW16225034730
MieleW16235034730
MieleW1635034730
MieleW16345034730
MieleW1655034730
MieleW16625034730
MieleW16645034730
MieleW1675034730
MieleW1685034730
MieleW17125034730
MieleW17135034730
MieleW17145034730
MieleW17155034730
MieleW17165034730
MieleW17235034730
MieleW17245034730
MieleW17265034730
MieleW1735034730
MieleW17305034730
MieleW17335034730
MieleW17345034730
MieleW17355034730
MieleW1745034730
MieleW17405034730
MieleW17435034730
MieleW17445034730
MieleW17475034730
MieleW17495034730
MieleW17545034730
MieleW17625034730
MieleW17645034730
MieleW17795034730
MieleW17805034730
MieleW1805034730
MieleW1835034730
MieleW19015034730
MieleW19025034730
MieleW19045034730
MieleW19065034730
MieleW19085034730
MieleW19095034730
MieleW19125034730
MieleW19135034730
MieleW19145034730
MieleW19165034730
MieleW19345034730
MieleW19355034730
MieleW1945034730
MieleW19445034730
MieleW19455034730
MieleW19465034730
MieleW19485034730
MieleW19495034730
MieleW19545034730
MieleW19605034730
MieleW19645034730
MieleW19665034730
MieleW19785034730
MieleW19795034730
MieleW19895034730
MieleW2005034730
MieleW2045034730
MieleW2055034730
MieleW2075034730
MieleW21005034730
MieleW21025034730
MieleW21045034730
MieleW21055034730
MieleW21085034730
MieleW2115034730
MieleW2125034730
MieleW21205034730
MieleW21215034730
MieleW21225034730
MieleW21235034730
MieleW21265034730
MieleW21275034730
MieleW21295034730
MieleW21405034730
MieleW21415034730
MieleW21435034730
MieleW2175034730
MieleW22035034730
MieleW22055034730
MieleW2209I5034730
MieleW22405034730
MieleW22415034730
MieleW22425034730
MieleW22435034730
MieleW22445034730
MieleW22455034730
MieleW22465034730
MieleW22485034730
MieleW22605034730
MieleW22615034730
MieleW22665034730
MieleW2275034730
MieleW23615034730
MieleW23645034730
MieleW23655034730
MieleW2375034730
MieleW24405034730
MieleW24415034730
MieleW24435034730
MieleW24445034730
MieleW24455034730
MieleW24465034730
MieleW24475034730
MieleW24485034730
MieleW24605034730
MieleW24615034730
MieleW24655034730
MieleW24685034730
MieleW2475034730
MieleW2505034730
MieleW25055034730
MieleW25145034730
MieleW25155034730
MieleW25185034730
MieleW25215034730
MieleW25225034730
MieleW25235034730
MieleW25255034730
MieleW25275034730
MieleW2545034730
MieleW2555034730
MieleW25525034730
MieleW25535034730
MieleW25575034730
MieleW2575034730
MieleW25725034730
MieleW25735034730
MieleW25775034730
MieleW25845034730
MieleW25855034730
MieleW25875034730
MieleW25975034730
MieleW2615034730
MieleW2625034730
MieleW26225034730
MieleW26235034730
MieleW26275034730
MieleW26525034730
MieleW26535034730
MieleW26575034730
MieleW26595034730
MieleW2659I5034730
MieleW2675034730
MieleW2775034730
MieleW28095034730
MieleW2809I5034730
MieleW2819I5034730
MieleW2875034730
MieleW2975034730
MieleW3005034730
MieleW3025034730
MieleW3035034730
MieleW3045034730
MieleW3055034730
MieleW3065034730
MieleW3075034730
MieleW3085034730
MieleW3095034730
MieleW3105034730
MieleW31005034730
MieleW31025034730
MieleW31045034730
MieleW31055034730
MieleW3115034730
MieleW31145034730
MieleW3125034730
MieleW31205034730
MieleW31215034730
MieleW31225034730
MieleW31235034730
MieleW3135034730
MieleW31315034730
MieleW31325034730
MieleW31335034730
MieleW31435034730
MieleW3155034730
MieleW31625034730
MieleW31645034730
MieleW3175034730
MieleW3205034730
MieleW32025034730
MieleW32035034730
MieleW32045034730
MieleW32055034730
MieleW32135034730
MieleW32145034730
MieleW32155034730
MieleW3225034730
MieleW32225034730
MieleW32245034730
MieleW3235034730
MieleW32395034730
MieleW32405034730
MieleW32415034730
MieleW32425034730
MieleW32435034730
MieleW32445034730
MieleW32455034730
MieleW32465034730
MieleW32485034730
MieleW32505034730
MieleW32515034730
MieleW32535034730
MieleW32555034730
MieleW32605034730
MieleW32615034730
MieleW32645034730
MieleW32665034730
MieleW32685034730
MieleW3275034730
MieleW3305034730
MieleW3325034730
MieleW3335034730
MieleW33605034730
MieleW33615034730
MieleW33645034730
MieleW33655034730
MieleW3375034730
MieleW33705034730
MieleW33715034730
MieleW33745034730
MieleW33755034730
MieleW33855034730
MieleW3405034730
MieleW3415034730
MieleW3425034730
MieleW3435034730
MieleW34405034730
MieleW34415034730
MieleW34445034730
MieleW34465034730
MieleW34485034730
MieleW34655034730
MieleW3475034730
MieleW3495034730
MieleW35055034730
MieleW3515034730
MieleW35145034730
MieleW35155034730
MieleW3525034730
MieleW35215034730
MieleW35225034730
MieleW35235034730
MieleW35255034730
MieleW35275034730
MieleW3535034730
MieleW3555034730
MieleW35535034730
MieleW35575034730
MieleW3575034730
MieleW35745034730
MieleW35755034730
MieleW3605034730
MieleW3615034730
MieleW3625034730
MieleW3635034730
MieleW3675034730
MieleW3705034730
MieleW37245034730
MieleW37255034730
MieleW3735034730
MieleW37325034730
MieleW3732ED5034730
MieleW3745034730
MieleW37405034730
MieleW37415034730
MieleW37435034730
MieleW37445034730
MieleW37455034730
MieleW37485034730
MieleW3748ED5034730
MieleW3755034730
MieleW37505034730
MieleW3765034730
MieleW37645034730
MieleW3775034730
MieleW37805034730
MieleW37815034730
MieleW37915034730
MieleW3815034730
MieleW38135034730
MieleW38215034730
MieleW38225034730
MieleW38235034730
MieleW38245034730
MieleW38255034730
MieleW38265034730
MieleW3835034730
MieleW38305034730
MieleW38315034730
MieleW38335034730
MieleW38355034730
MieleW38365034730
MieleW38385034730
MieleW38405034730
MieleW38415034730
MieleW38445034730
MieleW38455034730
MieleW38545034730
MieleW38555034730
MieleW3875034730
MieleW38705034730
MieleW39025034730
MieleW39035034730
MieleW3975034730
MieleW3985034730
MieleW400SB5034730
MieleW402SB5034730
MieleW4045034730
MieleW404SB5034730
MieleW405SB5034730
MieleW406SB5034730
MieleW407SB5034730
MieleW408SB5034730
MieleW409SB5034730
MieleW410SM5034730
MieleW412SM5034730
MieleW413SM5034730
MieleW414SM5034730
MieleW415SM5034730
MieleW416SM5034730
MieleW417SM5034730
MieleW418SM5034730
MieleW419SM5034730
MieleW421SR5034730
MieleW423SR5034730
MieleW424SR5034730
MieleW425SR5034730
MieleW426SR5034730
MieleW427SR5034730
MieleW430S5034730
MieleW432-E5034730
MieleW432S5034730
MieleW433-E5034730
MieleW433S5034730
MieleW435-E5034730
MieleW435S5034730
MieleW437-E5034730
MieleW437S5034730
MieleW439-E5034730
MieleW439S5034730
MieleW440S5034730
MieleW441S5034730
MieleW442S5034730
MieleW443S5034730
MieleW444S5034730
MieleW445S5034730
MieleW447S5034730
MieleW449S5034730
MieleW450S5034730
MieleW451-E5034730
MieleW451S5034730
MieleW452-E5034730
MieleW452S5034730
MieleW453-E5034730
MieleW453S5034730
MieleW455S5034730
MieleW457-E5034730
MieleW457S5034730
MieleW459-E5034730
MieleW459S5034730
MieleW460S5034730
MieleW461S5034730
MieleW463S5034730
MieleW467S5034730
MieleW470S5034730
MieleW471S5034730
MieleW473S5034730
MieleW475S5034730
MieleW476S5034730
MieleW477S5034730
MieleW479S5034730
MieleW480S5034730
MieleW485S5034730
MieleW487S5034730
MieleW489S5034730
MieleW489SI5034730
MieleW5005034730
MieleW5025034730
MieleW5045034730
MieleW5055034730
MieleW5065034730
MieleW5075034730
MieleW5085034730
MieleW5095034730
MieleW5135034730
MieleW5225034730
MieleW5245034730
MieleW5255034730
MieleW5265034730
MieleW5275034730
MieleW5285034730
MieleW5295034730
MieleW5315034730
MieleW5405034730
MieleW5425034730
MieleW5445034730
MieleW5505034730
MieleW5525034730
MieleW5535034730
MieleW5555034730
MieleW5565034730
MieleW5585034730
MieleW5595034730
MieleW5605034730
MieleW5645034730
MieleW5655034730
MieleW57225034730
MieleW5722ED5034730
MieleW57235034730
MieleW57245034730
MieleW57255034730
MieleW57405034730
MieleW57415034730
MieleW57455034730
MieleW5748ED5034730
MieleW57805034730
MieleW57815034730
MieleW57945034730
MieleW58205034730
MieleW5820ED5034730
MieleW58215034730
MieleW58245034730
MieleW58255034730
MieleW5825ED5034730
MieleW58285034730
MieleW58295034730
MieleW58305034730
MieleW58315034730
MieleW58345034730
MieleW58355034730
MieleW58365034730
MieleW58375034730
MieleW58395034730
MieleW5845034730
MieleW58405034730
MieleW58415034730
MieleW58465034730
MieleW58475034730
MieleW58575034730
MieleW58585034730
MieleW58595034730
MieleW59025034730
MieleW59035034730
MieleW59045034730
MieleW59055034730
MieleW6005034730
MieleW6015034730
MieleW6045034730
MieleW6055034730
MieleW6145034730
MieleW6165034730
MieleW6175034730
MieleW6245034730
MieleW6255034730
MieleW6275034730
MieleW6355034730
MieleW6435034730
MieleW6475034730
MieleW6605034730
MieleW6645034730
MieleW6655034730
MieleW6675034730
MieleW6685034730
MieleW6745034730
MieleW6755034730
MieleW6775034730
MieleW6785034730
MieleW6795034730
MieleW6845034730
MieleW6855034730
MieleW6875034730
MieleW6885034730
MieleW690F5034730
MieleW6935034730
MieleW6955034730
MieleW8275034730
MieleW8285034730
MieleW8295034730
MieleW8355034730
MieleW8375034730
MieleW8385034730
MieleW8395034730
MieleW8405034730
MieleW8425034730
MieleW8435034730
MieleW8445034730
MieleW8455034730
MieleW8505034730
MieleW8515034730
MieleW8525034730
MieleW8535034730
MieleW8545034730
MieleW8555034730
MieleW8575034730
MieleW8595034730
MieleW8615034730
MieleW8625034730
MieleW8635034730
MieleW8645034730
MieleW8655034730
MieleW8665034730
MieleW8675034730
MieleW8705034730
MieleW8725034730
MieleW8735034730
MieleW8745034730
MieleW8755034730
MieleW8765034730
MieleW8775034730
MieleW8785034730
MieleW930I5034730
MieleW931I5034730
MieleW9335034730
MieleW9345034730
MieleW9355034730
MieleW9415034730
MieleW9605034730
MieleW9615034730
MieleW9635034730
MieleW9655034730
MieleW9685034730
MieleW9695034730
MieleW9705034730
MieleW9715034730
MieleW9725034730
MieleW9735034730
MieleW9745034730
MieleW9795034730
MieleW9805034730
MieleW9855034730
MieleW9865034730
MieleW9875034730
MieleW9895034730
MieleW989I5034730
MieleWS54255034730
MieleWS54265034730
MieleWS54275034730
MieleWS54285034730
MieleWS54355034730
MieleWS54365034730
MieleWS54455034730
MieleWS54465034730
MieleWSE54255034730
MieleWSE54265034730
MieleWT26705034730
MieleWT26795034730
MieleWT2679I5034730
MieleWT2679IED5034730
MieleWT2679ILW5034730
MieleWT27805034730
MieleWT2789IED5034730
MieleWT2789ILW5034730
MieleWT27905034730
MieleWT27965034730
MieleWT9435034730
MieleWT9455034730
MieleWT945S5034730
MieleWT9465034730
MieleWT946I5034730
MieleWT946IS5034730
MieleWT946S5034730


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " E-Nr No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

300,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

300,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..