Miele Çamaşır Makinesi Amortisör Takımı 4500824

Miele Çamaşır Makinesi Amortisör Takımı 4500824

300,00TL
Vergiler Hariç: 250,00TL
Marka: Miele
Ürün Kodu: 4500824
Stok Durumu: Stokta yok
Görüntülenme 2564 times

Teknik Özellikler

Miele Çamaşır Makinesi Amortisör Takımı 4500824

Marka
Miele
ModelShock Absorber
Newton
120
Stok No
4500824
Türü
Kaliteli

Marka Model Ürün Kodu
MieleW39234500826
MieleW3923 ED4500826
MieleW3923 LW4500826
MieleW39334500826
MieleW3942 ED4500826
MieleW3942 LW4500826
MieleW3943 ED4500826
MieleW400SB4500826
MieleW402SB4500826
MieleW404SB4500826
MieleW405SB4500826
MieleW406SB4500826
MieleW407SB4500826
MieleW408SB4500826
MieleW409SB4500826
MieleW410SM4500826
MieleW411SM4500826
MieleW412SM4500826
MieleW413SM4500826
MieleW41444500826
MieleW41454500826
MieleW41464500826
MieleW414SM4500826
MieleW41544500826
MieleW41564500826
MieleW415SM4500826
MieleW41644500826
MieleW41664500826
MieleW416SM4500826
MieleW41764500826
MieleW417SM4500826
MieleW418SM4500826
MieleW419SM4500826
MieleW421SR4500826
MieleW423SR4500826
MieleW424SR4500826
MieleW425SR4500826
MieleW426SR4500826
MieleW427SR4500826
MieleW428SR4500826
MieleW430S4500826
MieleW432E4500826
MieleW432-E4500826
MieleW432S4500826
MieleW433E4500826
MieleW433-E4500826
MieleW433S4500826
MieleW435-E4500826
MieleW435S4500826
MieleW437-E4500826
MieleW437S4500826
MieleW439-E4500826
MieleW439S4500826
MieleW440S4500826
MieleW441S4500826
MieleW442S4500826
MieleW443S4500826
MieleW44464500826
MieleW44494500826
MieleW444S4500826
MieleW44594500826
MieleW445S4500826
MieleW44664500826
MieleW44694500826
MieleW44764500826
MieleW44794500826
MieleW447S4500826
MieleW449S4500826
MieleW450S4500826
MieleW451-E4500826
MieleW451S4500826
MieleW452E4500826
MieleW452-E4500826
MieleW452S4500826
MieleW453-E4500826
MieleW453S4500826
MieleW455S4500826
MieleW457-E4500826
MieleW457S4500826
MieleW459-E4500826
MieleW459S4500826
MieleW460S4500826
MieleW461S4500826
MieleW463S4500826
MieleW467S4500826
MieleW489S4500826
MieleW489SI4500826
MieleW5004500826
MieleW5024500826
MieleW5044500826
MieleW5054500826
MieleW5064500826
MieleW5074500826
MieleW5084500826
MieleW5094500826
MieleW5134500826
MieleW5224500826
MieleW5244500826
MieleW5254500826
MieleW5264500826
MieleW5274500826
MieleW5284500826
MieleW5294500826
MieleW5314500826
MieleW5504500826
MieleW5524500826
MieleW5534500826
MieleW5554500826
MieleW5564500826
MieleW5584500826
MieleW5594500826
MieleW5604500826
MieleW5624500826
MieleW5644500826
MieleW5654500826
MieleW5844500826
MieleW6004500826
MieleW6014500826
MieleW6044500826
MieleW6054500826
MieleW6144500826
MieleW6164500826
MieleW6174500826
MieleW6244500826
MieleW6254500826
MieleW6274500826
MieleW6354500826
MieleW6434500826
MieleW6474500826
MieleW6604500826
MieleW6644500826
MieleW6654500826
MieleW6674500826
MieleW6684500826
MieleW6744500826
MieleW6754500826
MieleW6774500826
MieleW6784500826
MieleW6794500826
MieleW6844500826
MieleW6854500826
MieleW6874500826
MieleW6884500826
MieleW6904500826
MieleW6934500826
MieleW6954500826
MieleW6974500826
MieleW6984500826
MieleW6994500826
MieleW7004500826
MieleW7014500826
MieleW701W4500826
MieleW7024500826
MieleW7034500826
MieleW7044500826
MieleW7054500826
MieleW7094500826
MieleW7104500826
MieleW7114500826
MieleW7164500826
MieleW7174500826
MieleW7194500826
MieleW7204500826
MieleW7234500826
MieleW7244500826
MieleW7264500826
MieleW7304500826
MieleW7314500826
MieleW7324500826
MieleW7334500826
MieleW7354500826
MieleW7364500826
MieleW7854500826
MieleW7864500826
MieleW7874500826
MieleW7884500826
MieleW7894500826
MieleW7904500826
MieleW7914500826
MieleW7924500826
MieleW7934500826
MieleW7944500826
MieleW7954500826
MieleW7964500826
MieleW7974500826
MieleW7984500826
MieleW7994500826
MieleW8004500826
MieleW8014500826
MieleW8024500826
MieleW8034500826
MieleW8044500826
MieleW8054500826
MieleW8064500826
MieleW8074500826
MieleW8084500826
MieleW8094500826
MieleW8104500826
MieleW8114500826
MieleW8124500826
MieleW8164500826
MieleW8174500826
MieleW8184500826
MieleW8194500826
MieleW8204500826
MieleW8214500826
MieleW8224500826
MieleW8234500826
MieleW8244500826
MieleW8254500826
MieleW8274500826
MieleW8284500826
MieleW8294500826
MieleW8304500826
MieleW8314500826
MieleW8324500826
MieleW8334500826
MieleW8344500826
MieleW8354500826
MieleW8364500826
MieleW8374500826
MieleW8384500826
MieleW8394500826
MieleW8404500826
MieleW8414500826
MieleW8424500826
MieleW8434500826
MieleW8444500826
MieleW8454500826
MieleW8504500826
MieleW8514500826
MieleW8524500826
MieleW8534500826
MieleW8544500826
MieleW8554500826
MieleW8574500826
MieleW8594500826
MieleW8614500826
MieleW8624500826
MieleW8634500826
MieleW8644500826
MieleW8654500826
MieleW8664500826
MieleW8674500826
MieleW8704500826
MieleW8724500826
MieleW8734500826
MieleW8744500826
MieleW8754500826
MieleW8764500826
MieleW8774500826
MieleW8784500826
MieleW9014500826
MieleW9024500826
MieleW9034500826
MieleW9044500826
MieleW9064500826
MieleW9074500826
MieleW9084500826
MieleW9094500826
MieleW9104500826
MieleW9114500826
MieleW9124500826
MieleW9134500826
MieleW9144500826
MieleW9154500826
MieleW9164500826
MieleW9174500826
MieleW9184500826
MieleW9194500826
MieleW9214500826
MieleW9224500826
MieleW9234500826
MieleW9254500826
MieleW9274500826
MieleW9294500826
MieleW9304500826
MieleW930I4500826
MieleW9314500826
MieleW931I4500826
MieleW9334500826
MieleW9344500826
MieleW9354500826
MieleW9364500826
MieleW9374500826
MieleW9394500826
MieleW9414500826
MieleW9474500826
MieleW9484500826
MieleW9524500826
MieleW9534500826
MieleW9574500826
MieleW9594500826
MieleW9604500826
MieleW9614500826
MieleW9634500826
MieleW9654500826
MieleW9684500826
MieleW9694500826
MieleW9704500826
MieleW9714500826
MieleW9724500826
MieleW9734500826
MieleW9744500826
MieleW9794500826
MieleW9804500826
MieleW9854500826
MieleW9864500826
MieleW9874500826
MieleW9894500826
MieleW989I4500826
MieleWDA1004500826
MieleWDA1014500826
MieleWDA1054500826
MieleWDA1104500826
MieleWDA1114500826
MieleWDA1154500826
MieleWDA1164500826
MieleWDA1504500826
MieleWDA1514500826
MieleWDA2004500826
MieleWDA2014500826
MieleWDA2104500826
MieleWDA2114500826
MieleWDA2154500826
MieleWDA2164500826
MieleWT26704500826
MieleWT26794500826
MieleWT2679I ED4500826
MieleWT2679I LW4500826
MieleWT9434500826
MieleWT9454500826
MieleWT945S4500826
MieleWT9464500826
MieleWT946I4500826
MieleWT946IS4500826
MieleWT946S4500826
 Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

300,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

300,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..