Zanussi Kurutma Makinesi Pompası 1258349214

Zanussi Kurutma Makinesi Pompası 1258349214

0 yorum 1 sold. Only 97 remain
171,10TL
Vergiler Hariç: 145,00TL
Marka: Zanussi
Ürün Kodu: 1258349214
Stok Durumu: Stokta var
Görüntülenme 286 times

Teknik Özellikler

Zanussi Kurutma Makinesi Pompası 1258349214

Marka
Zanussi
ModelHANYU B13-6B
Volt
220 - 240 V / 13 W
Stok No
1258349214
Türü
Tumble Dryer Condensation Pump

Marka Model Ürün Kodu
ZanussiTC7224916092605
ZanussiTC7224916710600
ZanussiTCE 7224916092677
ZanussiTCE695916716021
ZanussiTCE695916716020
ZanussiTCE7125916096308
ZanussiTCE7126916096583
ZanussiTCE7127W916093753
ZanussiTCE7127W916092753
ZanussiTCE7145916092650
ZanussiTCE7224916092660
ZanussiTCE7224916092720
ZanussiTCE7224916093720
ZanussiTCE7224916716608
ZanussiTCE7224916092677
ZanussiTCE7224916093677
ZanussiTCE7224916716600
ZanussiTCE7225916092697
ZanussiTCE7245916092678
ZanussiTCE7245916716601
ZanussiTCE7270916093797
ZanussiTCE7271916096309
ZanussiTCE7272916096585
ZanussiTCE7276916716800
ZanussiTCE7276W916716801
ZanussiTCES7000916096772
ZanussiTCS374E916715509
ZanussiTCS584EW916715516
ZanussiTCS6730T916710525
ZanussiTCS673T916710505
ZanussiTCS673T916710513
ZanussiTCS673T916710504
ZanussiTCS673T916710510
ZanussiTCS674E916715509
ZanussiTCS674E916715504
ZanussiTCS674E916715512
ZanussiTCS675E916716002
ZanussiTCS675EW916716019
ZanussiTHE4750916096840
ZanussiTHE4850916096790
ZanussiTHE4851916097023
ZanussiTHE7050916097575
ZanussiTHE8050916097573
ZanussiTHE8080S916097811
ZanussiTHES7000916096874
ZanussiTHES7000916097574
ZanussiTHES7000916097148
ZanussiZDC47201W916097248
ZanussiZDC47203W916097055
ZanussiZDC47204W916097247
ZanussiZDC67550W916096169
ZanussiZDC67560W916096799
ZanussiZDC68560W916096802
ZanussiZDC77570W916096568
ZanussiZDC8200NW916098500
ZanussiZDC82026Z916098528
ZanussiZDC8202P916097379
ZanussiZDC8202PZ916097432
ZanussiZDC8202PZ916097421
ZanussiZDC8202PZ916098490
ZanussiZDC8203P916097612
ZanussiZDC8203P916097785
ZanussiZDC8203P916097613
ZanussiZDC8203PZ916098526
ZanussiZDC8203W916097378
ZanussiZDC8203W916097414
ZanussiZDC8203W916098145
ZanussiZDC8203W916097397
ZanussiZDC8203W916097730
ZanussiZDC8203WR916097377
ZanussiZDC8203WZ916097420
ZanussiZDC8203WZ916098489
ZanussiZDC8245NW916098501
ZanussiZDCB47209W916097249
ZanussiZDH7300NW916098570
ZanussiZDH7312PZ916098511
ZanussiZDH7332P916097396
ZanussiZDH7332P916097413
ZanussiZDH7332PZ916097429
ZanussiZDH7332PZ916097488
ZanussiZDH7332PZ916097595
ZanussiZDH7332PZ916097433
ZanussiZDH7332PZ916097594
ZanussiZDH7333PZ916098527
ZanussiZDH8300NW916098571
ZanussiZDH8333P916097402
ZanussiZDH8333P916097395
ZanussiZDH8333P916097690
ZanussiZDH8333PZ916097376
ZanussiZDH8333PZ916097487
ZanussiZDH8333PZ916097404
ZanussiZDH8333PZ916097746
ZanussiZDH8333PZ1916098557
ZanussiZDH8333W916097394
ZanussiZDH8333W916097405
ZanussiZDH8333W916097375
ZanussiZDH8333W916097401
ZanussiZDH8333W1916098506
ZanussiZDH8345NW916098572
ZanussiZDH8353W916097762
ZanussiZDH8353W916098286
ZanussiZDH8353W916097653
ZanussiZDH8353W916097763
ZanussiZDH8373BW916098432
ZanussiZDH8373W916098034
ZanussiZDH8373W916098301
ZanussiZDH8473NW916098373
ZanussiZDP7200NW916098499
ZanussiZDP7202PZ916097400
ZanussiZDP7202PZ916097416
ZanussiZDP7202PZ916097551
ZanussiZDP7202PZ916097412
ZanussiZDP7202PZ916097489
ZanussiZDP7202PZ916097656
ZanussiZDP7202PZ1916098522
ZanussiZDP7202PZ1916098534
ZanussiZDP7203P916097398
ZanussiZDP7203P916097550
ZanussiZDP7203P916097415
ZanussiZDP7203P916098144
ZanussiZDP7203PZ916097657
ZanussiZDP7204PZ916097658
ZanussiZDP7205PZ916097680
ZanussiZDP7206PZ916098484
ZanussiZDP7207PZ916098487
ZanussiZDP7208PZ916098488
ZanussiZDP7212PZ916098525
ZanussiZP7230DP916098502
ZanussiZP8241DC916098504
ZanussiZP8242DC916098589
ZanussiZP825DCC916098602
ZanussiZTE220916093719
ZanussiZTE220916092719
ZanussiZTE225916093718
ZanussiZTE225916092718
ZanussiZTE225916096217
ZanussiZTE250916096165
ZanussiZTE255916096166
ZanussiZTE260916092721
ZanussiZTE260916093721
ZanussiZTE270916096208
ZanussiZTE270916096250
ZanussiZTE272916096225
ZanussiZTE272916096261
ZanussiZTE273916096505
ZanussiZTE273916096999
ZanussiZTE273916096565
ZanussiZTE273916097323
ZanussiZTE275916096249
ZanussiZTE275916096457
ZanussiZTE275916096260
ZanussiZTE275916096605
ZanussiZTE276916096458
ZanussiZTE277916096592
ZanussiZTE278916096324
ZanussiZTE280916096060
ZanussiZTE280916096328
ZanussiZTE280916096030
ZanussiZTE280916096252
ZanussiZTE283916096578
ZanussiZTE283916096504
ZanussiZTE283916097000
ZanussiZTE285916096207
ZanussiZTE285916096431
ZanussiZTE285916096771
ZanussiZTE285916096259
ZanussiZTE285916096606
ZanussiZTE285C916097019
ZanussiZTE286916096863
ZanussiZTE288916096842
ZanussiZTE288916096841
ZanussiZTE288916096843
ZanussiZTE2888B916096841
ZanussiZTE289916096231
ZanussiZTE290916096253
ZanussiZTE7285916097024
ZanussiZTEB272916097216
ZanussiZTEB273916097217
ZanussiZTEB277916097218
ZanussiZTEB285916097219
ZanussiZTEB285916097213
ZanussiZTEB286916097220
ZanussiZTEB288916097225
ZanussiZTEB290916097243
ZanussiZTH475916097044
ZanussiZTH475916097045
ZanussiZTH485916096787
ZanussiZTH485916096789
ZanussiZTH485916097152
ZanussiZTH485916096788
ZanussiZTH485916096992
ZanussiZTH485916097163
ZanussiZTH485C916097020
ZanussiZTH488916097022
ZanussiZTH488916097021
ZanussiZTH488916097154
ZanussiZTHB475916097221
ZanussiZTHB485916097222
ZanussiZTHB485916097214
ZanussiZTHB485916097231
ZanussiZTHB488916097223
ZanussiZTI280916096402
ZanussiZX8380DH916098553
ZanussiZX8487DH916098552
 Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.




İade Koşulu Nasıl Olur ?


  • Ürünlerimiz ambalajında gönderilmiş olup soket kısmın da çizik bulunmadan sıfır ürün gönderilmektedir. 
  • Soket kısmın da çizik olmadan kısacası soket girmemesi gerekmektedir.
  • Yukarıda saydığımız iki hususa dikkat ederek özen gösterilmesini beklemekteyiz.
  • Elektriksel durum ile ilgili aksam olduğundan koşullara uyulmadığı taktirde iade işlemi olmaz.
  • İade koşulunda kargo ücreti alıcı kişiye aittir.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Kurutma Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar