Zanussi Çamaşır Makinesi Kapı Kilit 1240349017 Kaliteli

Teknik Özellikler

Zanussi Çamaşır Makinesi Kapı Kilit 1240349017 Kaliteli

Marka
Zanussi
ModelWashing Machine Electric Lock
Soket Sayısı
3
Soket Sırası
6-5-4-3-2
Stok No
1240349017

Önemli Bilgi : Lütfen cihazınızın aşağıda belirtilen modellere uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Cihazınızın Model numaranısı bulamazsanız bizimle iletişime geçiniz.


Marka Model No Ürün Kodu
ZanussiFLS824C914789508
ZanussiFLS824CN914756006
ZanussiFLS852V914776529
ZanussiFLS854C914789580
ZanussiFLS872914776534
ZanussiFLS872V914776560
ZanussiFLS872V914776588
ZanussiFLS874C914789602
ZanussiFLS874CN914756023
ZanussiFLS874CN914756020
ZanussiFLS874CN914756014
ZanussiFLS876C914789601
ZanussiFLS876C914789600
ZanussiFLS876S914776564
ZanussiFLS896V914770511
ZanussiFLS896V914770519
ZanussiFLS9040H914775500
ZanussiFLS972V914780529
ZanussiFLS974914776535
ZanussiFM1003914841705
ZanussiFM1203914841706
ZanussiFV1035N914756223
ZanussiFV1035N914756236
ZanussiFV504914780211
ZanussiFV825N914756200
ZanussiFV825N914756237
ZanussiFV832914792010
ZanussiFV832914792044
ZanussiFV850N914756221
ZanussiFV850N914756227
ZanussiFWF1400914780826
ZanussiIZKG2125914604035
ZanussiIZWH6125914522575
ZanussiIZWN3145914523632
ZanussiPOCKET400X914740051
ZanussiQUARZO II914780702
ZanussiRLMW85914010212
ZanussiRUBINO II914780703
ZanussiRUBINO12914798001
ZanussiRUBINO1200914798005
ZanussiSIRIO JS914777040
ZanussiSIRIO42914740038
ZanussiSIRIO555X914770128
ZanussiSIRIO555X914770089
ZanussiSUPER JS914777066
ZanussiVF2458914510007
ZanussiW1002914600512
ZanussiW1002914600508
ZanussiW1002914600503
ZanussiW1002914600535
ZanussiW1002914600509
ZanussiW1002914600528
ZanussiW1003914600513
ZanussiW1202914634536
ZanussiW1202914634546
ZanussiW802914600514
ZanussiW802914600517
ZanussiW802914600520
ZanussiW802914600510
ZanussiW902914634526
ZanussiWBU910914634529
ZanussiWD1002914634542
ZanussiWD12INPUT914647953
ZanussiWD15INPUT914647952
ZanussiWD15INPUT914647951
ZanussiWD15INPUT914647950
ZanussiWD802914600507
ZanussiWDD1022914652100
ZanussiWDJ1272914667010
ZanussiWDJ1507914635901
ZanussiWDJD1082914655005
ZanussiWDJS1202914667004
ZanussiWDJS1272914667011
ZanussiWDJS1272914645500
ZanussiWDJS1272914667010
ZanussiWDS1002C914654500
ZanussiWDS1002C914654502
ZanussiWDS1012914652500
ZanussiWDS1072914651003
ZanussiWDS1072914651004
ZanussiWDS1072914651005
ZanussiWDS1072914651002
ZanussiWDS1072C914634512
ZanussiWDS1072C914634524
ZanussiWDS1092914630502
ZanussiWDS1092914630504
ZanussiWE1200914602905
ZanussiWI1018N914674013
ZanussiWIJ1074914675012
ZanussiWIJ1075914679004
ZanussiWIJ1273914675011
ZanussiWJS1197W914639502
ZanussiWJS1272914647500
ZanussiWJS1272914647501
ZanussiWJS1382914667012
ZanussiWJS1397W914639503
ZanussiZ400TC914789092
ZanussiZ400TX914776060
ZanussiZ42PX914740075
ZanussiZ550TX914776061
ZanussiZ650JS914788003
ZanussiZ713C914789125
ZanussiZ715C914789126
ZanussiZ808914780110
ZanussiZ850JS914777081
ZanussiZAFFIRO II914780704
ZanussiZAFFIRO14914798002
ZanussiZAFFIRO1400914798006
ZanussiZBI1200914880109
ZanussiZBI1200914880117
ZanussiZF410C914789018
ZanussiZF411C914789032
ZanussiZF5001914789097
ZanussiZF510C914789019
ZanussiZF521C914789033
ZanussiZF523J914777063
ZanussiZF623914776022
ZanussiZF742914770130
ZanussiZF8001914789098
ZanussiZF810C914789020
ZanussiZF812C914789021
ZanussiZF840914770131
ZanussiZF841914770127
ZanussiZF842914770124
ZanussiZF842C914780057
ZanussiZJ1284914877026
ZanussiZJD1285914675015
ZanussiZKF100914634539
ZanussiZKG2105914604008
ZanussiZKG2105914604039
ZanussiZKG2125914604009
ZanussiZKG2125914604044
ZanussiZKG2125914604016
ZanussiZKG2145914604013
ZanussiZKH2105914604212
ZanussiZKH2125914604209
ZanussiZKH2125914604221
ZanussiZKH2125914604206
ZanussiZKH2145914604207
ZanussiZKH2145914604211
ZanussiZKI1105914674105
ZanussiZKI1105914674112
ZanussiZKI225914606000
ZanussiZKI225914606007
ZanussiZKI245914606103
ZanussiZKI525914606104
ZanussiZKN7124914604429
ZanussiZKU100914634540
ZanussiZT1012914880100
ZanussiZT1012914880116
ZanussiZTI1023914880027
ZanussiZTI823914880028
ZanussiZWC1301914904029
ZanussiZWD1005914634547
ZanussiZWD12270G1914604034
ZanussiZWD12270S1914604031
ZanussiZWD12270W1914604028
ZanussiZWD14270W1914604029
ZanussiZWD14581S1914604323
ZanussiZWD14581W1914604322
ZanussiZWD1460914604011
ZanussiZWD16270W1914604030
ZanussiZWD2100914841002
ZanussiZWD2100914841003
ZanussiZWD381914901406
ZanussiZWD5105914902504
ZanussiZWD5106914901601
ZanussiZWD585914902503
ZanussiZWD586914901600
ZanussiZWD6105914902502
ZanussiZWD685914902501
ZanussiZWDD110914652102
ZanussiZWDD110914652101
ZanussiZWF1000914780755
ZanussiZWF1000914780775
ZanussiZWF1000914791418
ZanussiZWF1021914521453
ZanussiZWF1022914530033
ZanussiZWF1026914520212
ZanussiZWF1038914520100
ZanussiZWF1076914900259
ZanussiZWF1200914791328
ZanussiZWF1200914791316
ZanussiZWF1200914780756
ZanussiZWF1200914791355
ZanussiZWF1201914521461
ZanussiZWF12070G1914521489
ZanussiZWF12070S1914521484
ZanussiZWF12070W1914904457
ZanussiZWF12070W1914521912
ZanussiZWF12080W914522420
ZanussiZWF1210914791413
ZanussiZWF1210914791407
ZanussiZWF1221914904528
ZanussiZWF1221914521584
ZanussiZWF1222914530206
ZanussiZWF1226914520008
ZanussiZWF12370W914521639
ZanussiZWF1238914520101
ZanussiZWF12380W914904921
ZanussiZWF1400914791356
ZanussiZWF1400914780757
ZanussiZWF1400914791329
ZanussiZWF1400914791317
ZanussiZWF14069W914904467
ZanussiZWF14070G1914521493
ZanussiZWF14070W1914904458
ZanussiZWF14070W1914521913
ZanussiZWF14080G914522423
ZanussiZWF14080W914522421
ZanussiZWF1410914791408
ZanussiZWF1410914791414
ZanussiZWF1421914904529
ZanussiZWF1421914521585
ZanussiZWF1422914530220
ZanussiZWF1438914520102
ZanussiZWF1438914520104
ZanussiZWF14380G914522676
ZanussiZWF14380S914522641
ZanussiZWF14380W914904922
ZanussiZWF14380W914522640
ZanussiZWF1440914520103
ZanussiZWF14581914522628
ZanussiZWF14791W914523600
ZanussiZWF1600914791419
ZanussiZWF16070W1914521482
ZanussiZWF1621914521586
ZanussiZWF1621914904530
ZanussiZWF16281W914522520
ZanussiZWF16381W914904920
ZanussiZWF16581G914522645
ZanussiZWF16581W914522629
ZanussiZWF3102914780827
ZanussiZWF3102914780749
ZanussiZWF3105914905404
ZanussiZWF3120914780777
ZanussiZWF3120914780786
ZanussiZWF3122914780750
ZanussiZWF3122914780787
ZanussiZWF3125914905418
ZanussiZWF3125914520440
ZanussiZWF3145914904439
ZanussiZWF3145914520434
ZanussiZWF3145914521904
ZanussiZWF3145914521915
ZanussiZWF380-60000039FOXTR914780732
ZanussiZWF385914905405
ZanussiZWF5105914905403
ZanussiZWF5105914905408
ZanussiZWF5120P914530015
ZanussiZWF5125914905409
ZanussiZWF5140P914530022
ZanussiZWF5185914905402
ZanussiZWF580914520257
ZanussiZWF6115914520255
ZanussiZWF826914520211
ZanussiZWF8576914900260
ZanussiZWG3100914521907
ZanussiZWG3102914780751
ZanussiZWG3105914904429
ZanussiZWG3105914521446
ZanussiZWG3105914521445
ZanussiZWG3105S914521456
ZanussiZWG3120914904492
ZanussiZWG3120914521908
ZanussiZWG3122914780788
ZanussiZWG3122914780752
ZanussiZWG3125914904423
ZanussiZWG3125914521447
ZanussiZWG3125914904450
ZanussiZWG3125S914521452
ZanussiZWG3142914780754
ZanussiZWG3142914780790
ZanussiZWG3144914791340
ZanussiZWG3144914780753
ZanussiZWG3145914904451
ZanussiZWG3145914904424
ZanussiZWG3145914521448
ZanussiZWG3162914791332
ZanussiZWG3162914791280
ZanussiZWG3164914791331
ZanussiZWG3164914791279
ZanussiZWG3165914904425
ZanussiZWG3165914521449
ZanussiZWG3165914904431
ZanussiZWG385914904428
ZanussiZWG5101914904462
ZanussiZWG5105914904432
ZanussiZWG5105914904465
ZanussiZWG5120914521442
ZanussiZWG5120P914906011
ZanussiZWG5125914904472
ZanussiZWG5125914904433
ZanussiZWG5125914904410
ZanussiZWG5136914904411
ZanussiZWG5136914521900
ZanussiZWG5140914521443
ZanussiZWG5140P914906026
ZanussiZWG5141914904463
ZanussiZWG5145914904421
ZanussiZWG5145914904481
ZanussiZWG5145914521902
ZanussiZWG5145914904434
ZanussiZWG5145914904435
ZanussiZWG5146914521934
ZanussiZWG5156914521901
ZanussiZWG5156914904412
ZanussiZWG5160914521444
ZanussiZWG5165914904436
ZanussiZWG5165914521903
ZanussiZWG5165914904422
ZanussiZWG6100A914521563
ZanussiZWG6100P914906022
ZanussiZWG6105914521909
ZanussiZWG6105914904511
ZanussiZWG6120P914906023
ZanussiZWG6120P914906020
ZanussiZWG6125914904526
ZanussiZWG6125914904531
ZanussiZWG6140P914906021
ZanussiZWG6144914904444
ZanussiZWG6145914904521
ZanussiZWG6145914904535
ZanussiZWG6145914904532
ZanussiZWG6145914904527
ZanussiZWG6145914521823
ZanussiZWG6165914904560
ZanussiZWG6165914904533
ZanussiZWG6165914904536
ZanussiZWG6165914904524
ZanussiZWG6165914521824
ZanussiZWG680P914906003
ZanussiZWG685914904464
ZanussiZWG7105X914521804
ZanussiZWG7105X914521805
ZanussiZWG7120P914530223
ZanussiZWG7140AP914906209
ZanussiZWG7140P914906208
ZanussiZWG7140P914530224
ZanussiZWGH7105914521827
ZanussiZWGH7105914904539
ZanussiZWH1121P914579845
ZanussiZWH2100P914579847
ZanussiZWH2120P914579848
ZanussiZWH5100914522413
ZanussiZWH5100P914579847
ZanussiZWH5105P914900278
ZanussiZWH5120P914579848
ZanussiZWH5125914522412
ZanussiZWH5145914522429
ZanussiZWH5855P914900277
ZanussiZWH6100914522528
ZanussiZWH6100A914522530
ZanussiZWH6100P914579849
ZanussiZWH6101P914579869
ZanussiZWH6105914522588
ZanussiZWH6105914522526
ZanussiZWH6120P914579851
ZanussiZWH6120P914579854
ZanussiZWH6121P914579868
ZanussiZWH6125914904801
ZanussiZWH6125914522580
ZanussiZWH6140P914579881
ZanussiZWH6145914904806
ZanussiZWH6145914904807
ZanussiZWH6145914522583
ZanussiZWH6165914904805
ZanussiZWH6195914522637
ZanussiZWH7120P914579896
ZanussiZWH7120P914900279
ZanussiZWH7120P914579845
ZanussiZWH7122J914904925
ZanussiZWH7125X914522842
ZanussiZWH7125X914522557
ZanussiZWH7142J914904926
ZanussiZWH7145914904808
ZanussiZWH7162J914904927
ZanussiZWI1105914528003
ZanussiZWI1125914528010
ZanussiZWI1125914528004
ZanussiZWI1125914528002
ZanussiZWI1855914528007
ZanussiZWI2105914880105
ZanussiZWI2105914880124
ZanussiZWI2125914528204
ZanussiZWI2125914528203
ZanussiZWI2126914528106
ZanussiZWI285914880123
ZanussiZWI285914880104
ZanussiZWM150914789797
ZanussiZWM160914789799
ZanussiZWM270914789800
ZanussiZWM280914789798
ZanussiZWM281914789801
ZanussiZWN3125914523507
ZanussiZWN3145914523618
ZanussiZWN5105914523400
ZanussiZWN6100914523623
ZanussiZWN6100L914904712
ZanussiZWN6104914523402
ZanussiZWN6104914523417
ZanussiZWN6105914523608
ZanussiZWN6105914523523
ZanussiZWN6105914523620
ZanussiZWN6120914523624
ZanussiZWN6120L914904713
ZanussiZWN6125914523621
ZanussiZWN6125914523609
ZanussiZWN7100L914904847
ZanussiZWN7100L914904848
ZanussiZWN7120L914904859
ZanussiZWN7120L914904850
ZanussiZWN7120L914904846
ZanussiZWN7120L914904860
ZanussiZWN7120L914904851
ZanussiZWN7120L914904852
ZanussiZWN7120L914904858
ZanussiZWN7125914523524
ZanussiZWN7140AL914904855
ZanussiZWN7140AL914904856
ZanussiZWN7140AL914904857
ZanussiZWN7140L914904864
ZanussiZWN7140L914904862
ZanussiZWN7140L914904854
ZanussiZWO3104914901005
ZanussiZWO384914901004
ZanussiZWO5105914902005
ZanussiZWO585914902004
ZanussiZWO6105914902003
ZanussiZWO685914902002
ZanussiZWS1020914756235
ZanussiZWS150914756070
ZanussiZWS290914756071
ZanussiZWS3102914901801
ZanussiZWS3102914901804
ZanussiZWS3122914901802
ZanussiZWS3122914901805
ZanussiZWS382914901800
ZanussiZWS382914901803
ZanussiZWS5107914902206
ZanussiZWS5108914529032
ZanussiZWS5108914529019
ZanussiZWS568914529028
ZanussiZWS587914902205
ZanussiZWS588914529013
ZanussiZWS588914529030
ZanussiZWS5883914529018
ZanussiZWS6107914902203
ZanussiZWS6127914902204
ZanussiZWS668914529029
ZanussiZWS687914902202
ZanussiZWS688914529031
ZanussiZWS820914756234
ZanussiZWU150914789802
ZanussiZWU280914789803
 Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.




İade Koşulu Nasıl Olur ?


  • Ürünlerimiz kapalı ambalajında gönderilmiş olup ; sıfır ürün gönderilmektedir. 
  • Ürünlerimiz test edilip gönderilmektedir.
  • Ürüne soket girilmemesi ve zarar verilmemesi gerekmektedir.
  • Yukarıda saydığımız hususlara dikkat ederek özen gösterilmesini beklemekteyiz.
  • Elektriksel aksam olduğundan soket kısmında çizgi varsa iade işlemi olmaz.
  • İade koşulunda kargo ücreti alıcı kişiye aittir.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar