Zanussi Çamaşır Makinesi Isıtıcı 1325347100 Kaliteli

Teknik Özellikler

Zanussi Çamaşır Makinesi Isıtıcı 1325347100 Kaliteli

Marka
Zanussi
ModelWashing Machine Resistance
Wolt
1.950
Stok No
1325347100
Türü
Delikli

Önemli Bilgi : Ürünlerimizin sensör değerleri tutmadığından, sensörsüz gönderilip eski sensörünüzü kullanmalısınız.


Marka Model Ürün Kodu
ZanussiADV106914211133
ZanussiADV86914281135
ZanussiADV86914281081
ZanussiBONUX914791330
ZanussiBONUX914791323
ZanussiBRILJANT914512806
ZanussiCOMPLESSO914653325
ZanussiCOMPLESSO914653335
ZanussiF1015914791125
ZanussiF1025914791132
ZanussiF1025914791105
ZanussiF1026914791129
ZanussiF1046914520001
ZanussiF1046914780804
ZanussiF1046914780775
ZanussiF1213914791127
ZanussiF1214914780716
ZanussiF1215914780820
ZanussiF1215914780709
ZanussiF1215914791126
ZanussiF1225914791106
ZanussiF1225914791133
ZanussiF1226914791130
ZanussiF1227914791268
ZanussiF1246914520002
ZanussiF1246914780805
ZanussiF1246914780776
ZanussiF1247914791312
ZanussiF1247914521009
ZanussiF1415914780821
ZanussiF1415914780710
ZanussiF1425914791107
ZanussiF1426914791131
ZanussiF1427914791269
ZanussiF1446914521008
ZanussiF1446914791379
ZanussiF1446914791315
ZanussiF1447914791313
ZanussiF1447914521010
ZanussiF1447914791383
ZanussiF1626914791293
ZanussiF1626914791401
ZanussiF1645914521016
ZanussiF1645914791380
ZanussiF1645914791311
ZanussiF1646914521012
ZanussiF1647914521011
ZanussiF1647914791384
ZanussiF1647914791361
ZanussiF1648914521017
ZanussiFA1025E914211023
ZanussiFA1025E914211126
ZanussiFA1026HDRO914211040
ZanussiFA1026HYDR914780907
ZanussiFA1026HYDR914211104
ZanussiFA1026HYDR914780923
ZanussiFA1031E914211038
ZanussiFA1035E914211128
ZanussiFA1035E914211033
ZanussiFA1055E914211035
ZanussiFA1084E914211039
ZanussiFA423VARIO914241102
ZanussiFA423VARIO914241027
ZanussiFA5022914251042
ZanussiFA523VARIO914251046
ZanussiFA523VARIO914251102
ZanussiFA615E914281029
ZanussiFA615E914281034
ZanussiFA624VARIO914261032
ZanussiFA624VARIO914780250
ZanussiFA624VARIO914261101
ZanussiFA624VARIO914780255
ZanussiFA678E914281062
ZanussiFA678E914281132
ZanussiFA825E914281031
ZanussiFA825E914281072
ZanussiFA825E914281035
ZanussiFA826HYDRO914281104
ZanussiFA826HYDRO914780922
ZanussiFA826HYDRO914281061
ZanussiFA826HYDRO914780906
ZanussiFA831E914281054
ZanussiFA835E914281051
ZanussiFA878E914281063
ZanussiFA884E914281056
ZanussiFAE1025V914211028
ZanussiFAE1025V914211103
ZanussiFAE1025V914780900
ZanussiFAE1025V914780905
ZanussiFAE1025V914780927
ZanussiFAE1025V914211024
ZanussiFAE1025V914211029
ZanussiFAE1025V914211141
ZanussiFAE1025V914780903
ZanussiFAE1025V914780921
ZanussiFAE1226914780822
ZanussiFAE625914281032
ZanussiFAE625914780901
ZanussiFAE625914281041
ZanussiFAE825V914281042
ZanussiFAE825V914780920
ZanussiFAE825V914281033
ZanussiFAE825V914780902
ZanussiFD1016914515029
ZanussiFD1016914515021
ZanussiFD1216914515027
ZanussiFD1216914515022
ZanussiFD1216914515032
ZanussiFD1416914515023
ZanussiFD1416914515033
ZanussiFD1416914515028
ZanussiFD1616914515034
ZanussiFD1616914515030
ZanussiFE1002914901405
ZanussiFE1002914901401
ZanussiFE1004914514514
ZanussiFE1004914514547
ZanussiFE1004914514512
ZanussiFE1004914514519
ZanussiFE1004914788601
ZanussiFE1005914517248
ZanussiFE1005914517426
ZanussiFE1006914517706
ZanussiFE1006914517714
ZanussiFE1014914515024
ZanussiFE1014N914512601
ZanussiFE1024N914512200
ZanussiFE1024N914756548
ZanussiFE1024N914756511
ZanussiFE1025G914792534
ZanussiFE1025G914792508
ZanussiFE1026N914756547
ZanussiFE1026N914756516
ZanussiFE1027G914522004
ZanussiFE1200914510604
ZanussiFE1204914514515
ZanussiFE1204914514548
ZanussiFE1204914514513
ZanussiFE1204914514523
ZanussiFE1205914517211
ZanussiFE1205914514540
ZanussiFE1205914517359
ZanussiFE1206914517707
ZanussiFE1206914517715
ZanussiFE1214914515025
ZanussiFE1214914516000
ZanussiFE1215914516015
ZanussiFE1404914514524
ZanussiFE1405914514517
ZanussiFE1405914515046
ZanussiFE1405914514541
ZanussiFE1405914515057
ZanussiFE1406914517708
ZanussiFE1406914517716
ZanussiFE1414914515026
ZanussiFE1414914516001
ZanussiFE1414914515036
ZanussiFE1415914516016
ZanussiFE1416914517239
ZanussiFE1416914517418
ZanussiFE1446914521123
ZanussiFE1614914515037
ZanussiFE1646914521124
ZanussiFE802914901404
ZanussiFE802914901400
ZanussiFE804914788600
ZanussiFE825G914792723
ZanussiFE825G914792728
ZanussiFE827G914522003
ZanussiFE925N914756510
ZanussiFE925N914512201
ZanussiFE925N914756546
ZanussiFJE1204G914516807
ZanussiFJE1205914516381
ZanussiFJE1205914516318
ZanussiFJE1207914513508
ZanussiFJE1236914516800
ZanussiFJE1436914516809
ZanussiFJE1436914516801
ZanussiFJE1605914512835
ZanussiFJE1635914516300
ZanussiFJE1635914516361
ZanussiFJE1636914516802
ZanussiFJE1636914516810
ZanussiFJE904914516303
ZanussiFJE904914516380
ZanussiFL1008914791255
ZanussiFL1015914791251
ZanussiFL1018914791249
ZanussiFL1089914513528
ZanussiFL1089ALU914513530
ZanussiFL1090914517032
ZanussiFL1090ALU914517033
ZanussiFL1108914791144
ZanussiFL1108ALU914791247
ZanussiFL1201914512772
ZanussiFL1208914791198
ZanussiFL1231914791242
ZanussiFL1289914513529
ZanussiFL1290914517034
ZanussiFL708914791139
ZanussiFL708914791140
ZanussiFL708ALU914791141
ZanussiFL708ALU914791374
ZanussiFL708ALU914791241
ZanussiFL889914515044
ZanussiFL908914791142
ZanussiFL908914791143
ZanussiFLN1009914514501
ZanussiFV1035N914756236
ZanussiFV1035N914756223
ZanussiFV504914780211
ZanussiFV825N914756200
ZanussiFV825N914756237
ZanussiFV832914792010
ZanussiFV832914792044
ZanussiFV850N914756221
ZanussiFV850N914756227
ZanussiFWF1400914780826
ZanussiQUARZO II914780702
ZanussiRUBINO II914780703
ZanussiUMBRIA914603202
ZanussiW1106914653318
ZanussiWD1009914603002
ZanussiWD1009914603001
ZanussiWD1010914653315
ZanussiWD1210914653316
ZanussiWD1215914653310
ZanussiWD1245914653330
ZanussiWD1245914653341
ZanussiWD1601914602513
ZanussiWD1601INPT914602519
ZanussiWE1200914602905
ZanussiWIJ1209914601900
ZanussiWJE1200914602009
ZanussiWJE1207914602010
ZanussiWJE1207914602008
ZanussiWJE1207914602013
ZanussiWJE1300914602511
ZanussiWJE1407G914602520
ZanussiWJE1407G914602510
ZanussiZAFFIRO II914780704
ZanussiZE12914517701
ZanussiZE12914517717
ZanussiZE14914517702
ZanussiZE14914517718
ZanussiZE16914517267
ZanussiZE16914517374
ZanussiZE16914517293
ZanussiZE16914517399
ZanussiZIF520SKD914517119
ZanussiZIWD220SKD914603212
ZanussiZKF220914653313
ZanussiZKF221914662103
ZanussiZKG2100914653327
ZanussiZKG2100914653339
ZanussiZKG2120914653328
ZanussiZKG2120914653340
ZanussiZKU220914515403
ZanussiZTI1029914511103
ZanussiZTI1029914511101
ZanussiZWD381914901406
ZanussiZWD5106914901601
ZanussiZWD586914901600
ZanussiZWF1000914780755
ZanussiZWF1000914791418
ZanussiZWF1000914780775
ZanussiZWF1026914520212
ZanussiZWF1038914520100
ZanussiZWF1200914791316
ZanussiZWF1200914791355
ZanussiZWF1200914780756
ZanussiZWF1200914791328
ZanussiZWF1210914791413
ZanussiZWF1210914791407
ZanussiZWF1220914521151
ZanussiZWF1226914520008
ZanussiZWF1238914520101
ZanussiZWF1400914780757
ZanussiZWF1400914791329
ZanussiZWF1400914791317
ZanussiZWF1400914791356
ZanussiZWF1410914791408
ZanussiZWF1410914791414
ZanussiZWF1420914521152
ZanussiZWF1438914520104
ZanussiZWF1438914520102
ZanussiZWF1440914520103
ZanussiZWF1600914791419
ZanussiZWF1620914521153
ZanussiZWF250914251049
ZanussiZWF250914251110
ZanussiZWF260914261115
ZanussiZWF3100914211120
ZanussiZWF3100914211049
ZanussiZWF3102914211121
ZanussiZWF3102914780827
ZanussiZWF3102914211057
ZanussiZWF3102914780749
ZanussiZWF3120914780786
ZanussiZWF3120914780777
ZanussiZWF3122914780787
ZanussiZWF3122914780750
ZanussiZWF360914281119
ZanussiZWF360914281067
ZanussiZWF365914285203
ZanussiZWF365914285106
ZanussiZWF380914281120
ZanussiZWF380914281068
ZanussiZWF380914780732
ZanussiZWF382914281078
ZanussiZWF382914281122
ZanussiZWF384914281079
ZanussiZWF384914281123
ZanussiZWF386914281124
ZanussiZWF386914285204
ZanussiZWF386914285107
ZanussiZWF388914281116
ZanussiZWF826914520211
ZanussiZWG3101914205204
ZanussiZWG3101914205104
ZanussiZWG3102914205205
ZanussiZWG3102914205106
ZanussiZWG3102914780751
ZanussiZWG3103914205105
ZanussiZWG3103914205209
ZanussiZWG3104914205108
ZanussiZWG3104914205206
ZanussiZWG3105914205101
ZanussiZWG3105914791274
ZanussiZWG3105914205203
ZanussiZWG3105A914791368
ZanussiZWG3105A914791275
ZanussiZWG3106914205207
ZanussiZWG3106914205111
ZanussiZWG3106914205208
ZanussiZWG3107914205212
ZanussiZWG3121914215209
ZanussiZWG3121914215110
ZanussiZWG3122914215208
ZanussiZWG3122914780788
ZanussiZWG3122914215111
ZanussiZWG3122914780752
ZanussiZWG3123914791357
ZanussiZWG3123914791283
ZanussiZWG3125914215207
ZanussiZWG3125914215101
ZanussiZWG3125914791276
ZanussiZWG3126914215113
ZanussiZWG3126914215210
ZanussiZWG3128914215215
ZanussiZWG3129914215214
ZanussiZWG3142914780754
ZanussiZWG3142914780790
ZanussiZWG3143914791281
ZanussiZWG3143914791358
ZanussiZWG3144914780753
ZanussiZWG3144914791340
ZanussiZWG3162914791280
ZanussiZWG3162914791332
ZanussiZWG3163914791282
ZanussiZWG3163914791359
ZanussiZWG3164914791279
ZanussiZWG3164914791331
ZanussiZWG385914285101
ZanussiZWG385914791272
ZanussiZWG385914285202
ZanussiZWG385A914791273
ZanussiZWG390914791205
ZanussiZWG5141914517396
ZanussiZWG5141914517291
ZanussiZWG5141914521132
ZanussiZWG5161914517292
ZanussiZWG5161914521133
ZanussiZWG5161914517397
ZanussiZWG5249914521157
ZanussiZWG6121914517470
ZanussiZWG6141914517471
ZanussiZWG6141914517457
ZanussiZWG6141914521134
ZanussiZWG6161914517458
ZanussiZWG6161914521135
ZanussiZWG6161914517472
ZanussiZWH5102914522005
ZanussiZWH5105914522107
ZanussiZWH5105A914522108
ZanussiZWH5125914522109
ZanussiZWH520914517015
ZanussiZWS1020914756235
ZanussiZWS1030914756560
ZanussiZWS1040914756565
ZanussiZWS150914756070
ZanussiZWS290914756071
ZanussiZWS3102914901804
ZanussiZWS3102914901801
ZanussiZWS3122914901805
ZanussiZWS3122914901802
ZanussiZWS382914901803
ZanussiZWS382914901800
ZanussiZWS820914756234
ZanussiZWS830914756559
ZanussiZWU6120914601666
ZanussiZWW1202914603208
 Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.




İade Koşulu Nasıl Olur ?


  • Ürünlerimiz kapalı ambalajında gönderilmiş olup ; sıfır ürün gönderilmektedir. 
  • Soket kısmın da çizik olmadan kısacası soket girmemesi gerekmektedir.
  • Yukarıda saydığımız iki hususa dikkat ederek özen gösterilmesini beklemekteyiz.
  • Elektriksel durum ile ilgili aksam olduğundan koşullara uyulmadığı taktirde iade işlemi olmaz.
  • İade koşulunda kargo ücreti alıcı kişiye aittir.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar