Uygun Fiyat ve Kalite Klima Ünyonu Yedek Parça Çeşitleri ve Modelleri & MGB Yedek Parça

Ünyon


Ünyon : Klima da montaj kitine bağlı olarak veya bakır boru birleştirme parçasıdır. Sitemizde Klima aksam ve aksesuarlarına ait yedek parçaları mevcut olup toptan ve perakende satışını yapmaktayız.Kullanılan Markalar : Airfel, Alarko, Altus, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Carrier, Daewoo, Daikin, Delonghi, Demirdöküm, Denki, Eca, Electra, Electrolux, Ferroli, Finlux, Frigidaire, Fujiplus, Fujitherma, Fujitsu, General, Electric, Goldstar, Gree, Hitachi, Hyundai, Indesit, Kumtel, Lg, Midea, Mitsubishi, Panasonic, Philco, Regal, Denki, Samsung, Sanyo, Seg, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Uğur, Vaillant, Vestel, Vestfrost, Viessmann, Whirlpool, White, Westinghouse

 

 

Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Grid View:

Değişken Ünyon

(0)
17,70TL
Klima Değişken Ünyon : Klimada montaj setlerinde kullanılan ve bakır veya alüminyum borunun birbirine bağlanmasını sağlayan redüksiyon nipel sarı parçadır. Dönüştürücü, Değişken ve Dirsek mo..

Dönüştürücü Ünyon

(0)
17,70TL
Klima Dönüştürücü Ünyon : Klimada montaj setlerinde kullanılan ve bakır veya alüminyum borunun birbirine bağlanmasını sağlayan redüksiyon nipel sarı parçadır. Dönüştürücü, Değişken ve Dirsek..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)